Oxford University Press Resource Centre

Gruodžio 15 d. vyks 7-8 klasių mokinių anglų kalbos konkursas "Spelling" 2016. Konkursą rengia Kauno Juozo Urbšio Katalikiškos mokyklos anglų kalbos mokytojai ir Oxford University Press atstovė Miglė Ogorodnikovienė.

Kauno J. Urbšio mokykla yra Oxford University Press partnerė, kuri toliau tęsia mokinių anglų kalbos testų on line vykdymą.  Rugsėjo mėnesį vyko pirmosios testavimo sesijos. Testavime dalyvavo 40 šeštų klasių mokinių. Jie visi sėkmingai išlaikė A1 lygio anglų kalbos klausymo ir kalbos vartojimo testus. Aukščiausią rezultatą, 100 procentų, pasiekė 6d klasės mokinys Simas Velioniškis. Jį ruošia anglų kalbos mokytoja metodininkė Renata Urbonavičienė.

Anglų kalbos mokėjimo lygio nustatymas

jurgaGegužės 17 d. grupė 4 klasių mokinių (4a, 4b, 4c klasės) atliko anglų kalbos mokėjimo lygio nustatymo testą. Mokinių testavimas buvo atliekamas Oxford English Teaching virtualioje aplinkoje, Oxford University Press testavimo centre, Kauno Juozo Griniaus progimnazijoje.

Kauno Juozo Urbšio katalikiška mokykla yra pripažinta Oxford universiteto leidyklos partnerė ir dalyvauja Testavimo tyrime organizuojamame Oxford OUP.

partneryste

Balandžio 28 dieną, Kauno Juozo Urbšio Katalikiškoje mokykloje vyko Oxford University Press kvalifikacinis seminaras: „Developing 21 st century skills: active teaching methods“. Į seminarą susirinko beveik šimtas anglų kalbos mokytojų ir dėstytojų iš Kauno miesto ir Kauno apskrities mokyklų ir universitetų.  Oxford University Press Pabaltijo šalių atstovė, anglų kalbos mokytoja  ekspertė, Miglė Ogorodnikovienė vedė seminarą kaip sudominti mokinius mokytis, panaudojant aktyviuosius mokymo metodus. Seminare patirtimi dalijosi mokytojos dirbančios pagal labai šiuolaikiškus anglų kalbos „Insight“ vadovėlius. Iš šių Oxfordo vadovėlių mokomasi  Juozo Urbšio mokykloje, panaudojant interaktyvią lentą ir Oxford iTools. Po seminaro visi dalyviai gavo LAKMA pažymėjimus. Daugiau renginio akimirkų >>

anglu2anglu1

oxford testaiKovo 31 d. Kauno Juozo Urbšio Katalikiškos mokyklos dešimtokai atliko Oxford OUP raštu dalies testą kompiuteriais. Testus vertins Anglijos dėstytojai, rezultatai bus  atsiųsti į mokyklą po 2-3 savaičių. Atsakinga už testų vykdymą mokykloje - Renata Urbonavičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė.

oxford testaiVasario 17 d.  Kauno Juozo Urbšio mokykla tapo "Pretesting Research Partner with Oxford University". Mokyklos 10 klasių mokiniai atliks Oxford universiteto B2 lygio (anglų kalbos Valstybinio Brandos Egzamino lygio) testus kompiuteriu, nemokamai, ir dalyvaus Oxford University testavimo sesijose. Atsakinga už testus - Renata Urbonavičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė.

oxford

Lapkričio 18 d. vyks Oxford University Press Resource Centre atidarymas Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje. Mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Oksfordo leidykla, kuriai Baltijos šalyse atstovauja anglų kalbos mokytoja ekspertė Miglė Ogorodnikovienė. Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje ypač populiarūs Oksforde išleisti leidiniai: mokiniai mokosi iš Oksfordo leidyklos vadovėlių, noriai skaito grožinės literatūros kūrinius, taip pat išleistus šioje leidykloje. Į mokyklą atvyksta garsūs Oxford University Press lektoriai iš Anglijos vesti seminarų Lietuvos anglų kalbos mokytojams ir dėstytojams. Oksfordo leidykla jau 5 metus yra respublikinio dainos anglų kalba konkurso Kalbos melodija, vykstančio Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje, rėmėja.

Olweus PPP