Informatikos olimpiados ir konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventė 2017

Gegužės 11 dieną Kauno kolegijoje vyko informatikos olimpiados ir konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventė. Apdovanoti informacinių technologijų konkursų „Velykų džiaugsmas“, „Skaičiuoklės galimybės“, „Simbolis“, „IT... Ar be jų gali?“ ir 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo nugalėtojai bei jų mokytojai. Mūsų mokyklos mokiniai Matas Reklaitis ir Liucija Ramaslauskaitė apdovanoti už užimtą I vietą konkurse „IT... Ar be jų gali?“. Konkurso nugalėtojai gavo ne tik Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjo Virginijaus Mažeikos padėkos raštus, medalius, bet ir rėmėjų prizus. Mokytojai E. Bujanauskienei įteiktas Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjo Virginijaus Mažeikos padėkos raštas.

it1kolegija1kolegija2

Olweus PPP