^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Europa Laisvės alėjoje

erasmuserasmus logotipasauthor

Gegužės 9 d. mūsų mokyklos 8c klasės mokiniai Rokas Dapšys, Rokas Kamblevičius, 10a klasės mokinės Karolina Pociūtė, Viktorija Paulauskaitė bei užsienio kalbų mokytojai Džilda Railienė, Renata Urbonavičienė, Jūratė Ligeikienė ir Sergejus Kozlov dalyvavo šventiniame Kauno miesto Europos dienos renginyje „Europa Laisvės alėjoje“.

Skirtingos miesto mokyklos reprezentavo pasirinktą Europos Sąjungos šalį. Mokyklos išsidėstė įvairiose žmonių susibūrimo vietose Laisvės alėjoje ir savo originaliais pasirodymais suteikė miesto gyventojams bei svečiams galimybę per trumpą laiką pabuvoti keliose ar keliolikoje Europos šalių - susipažinti su kiekvienos šalies kultūra ir tradicijomis.

europa1

Kadangi mūsų mokykla vykdo Erasmus+ programos tarptautinį projektą „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ ir keletas mokyklos mokinių bei mokytojų lankėsi projekto partnerių mokykloje Rumunijoje, pasirinkta reprezentuoti būtent ši šalis.

europa2

Praeiviai  susidomėję stebėjo rumunų liaudies šokius, smalsiai apžiūrėjo Rumunijos įdomybes vaizduojantį stendą, pasivaišino tradiciniais rumuniškais desertais. Praeiviai sužinojo ir apie Erasmus+ programą bei kokias galimybes ji suteikia mokiniams ir mokytojams.

Džiaugiamės galimybe dalyvauti Europos dienos paminėjime ir kurti šventinę nuotaiką mieste.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2017  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla