Pėsčiomis pajūriu

zygisMokyklų lygazygis2

Sveikos gyvensenos ugdymo programa „Sveikatiada“ kvietė Lietuvos mokyklų moksleivius, tėvelius ir mokytojus pajudėti ir dalyvauti didžiausiame Lietuvoje ištvermės žygyje. Žygyje „Pėsčiomis pajūriu" į komandų varžytuves dėl pagrindinio prizo – visos klasės išvykos į bet kurį pasirinktą UNO PARKS nuotykių parką Lietuvoje – įsijungė ir mūsų mokyklos 8b klasės mokiniai su auklėtoja E.Bujanauskiene. Aktyvių aštuntokų komanda įveikė 12,5 km maršrutą ir užėmė III vietą. Džiaugiamės ir Augustino Gruodžio šeima, kuri jėgas išbandė ir įveikė 25 km maršrutą.

Gegužės 13 d. vykusiame žygyje dalyvavo net devynių mokyklų komandos. I vietą laimėjo 8c klasės mokinių komanda iš Marijampolės Marijonų gimnazijos (surinko 22 taškus), II vietą – 1b klasės komanda iš Kauno Jėzuitų gimnazijos (surinko 18,8 taškų), o su mūsų mokyklos komanda III vieta dalijosi 9 klasė iš Šiaulių rajono Gilvyčių mokyklos (abi komandos surinko po 12,5 taškų). Sveikiname!