Renginys „Aš minu dviratuku“

Gegužės 19 dieną mokyklos aikštyne vyko renginys „Aš minu dviratuku“. Jame dalyvavo antrokai ir trečiokai, o renginį vedė 3b klasės mokytoja Violeta Mickevičienė ir 2c klasės mokytoja Loreta Urbonavičienė. Užduočių ir estafečių metu mokiniai mokėsi saugaus eismo taisyklių važinėjant dviračiu. Lavino fizines savybes: valią, ištvermę, judesių koordinaciją, ryžtą, drąsą. Džiugu, jog renginyje dalyvavo ir mokinių tėvai. Mokytojų parengtos užduotys vaikams suteikė džiugių emocijų, pasitikėjimo savo jėgomis.

dviratukas3dviratukas1dvirtaukas2

Gegužės 22 dieną mokyklos stadione vyko ketvirtokų dviračių varžybos. Jas vedė 4a klasės mokytoja Rasa Krivickienė. Buvo smagu visiems drauge apvažiuoti šventinį ratą ir linksmai pradėti varžybas. Ketvirtokai pirmoje rungtyje pademonstravo savo saugaus eismo žinias. Vėliau rungėsi dviračiais ir paspirtukais įveikdami įvairias kliūtis, saugiai vežė lauknešėlį. Nestigo džiugių akimirkų ir žiūrovams – žinias tikrinosi atpažindami kelio ženklus.

Renginio organizatoriai ketvirtokams linki saugių kelionių, susitvarkyti savo dviračius ir nepamiršti šalmų, liemenių, apsaugų. Mes kiekvienas atsakingas už savo saugumą.
dviratukasdviratukas4dviratukas5