^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Konkursas „Sveika mityba mokyklose“

alfas9Gegužės 18 d. Kauno miesto ugdymo įstaigose baigėsi sveiko maisto gaminimo konkursas „Sveika mityba mokyklose“. Konkurse dalyvavo 14 mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo mokytojos E. Bujanauskienės suburta 8b klasės komanda ir laimėjo II vietą. Konkurso nugalėtojai gegužės 30 d. turėjo galimybę gaminti sveikus patiekalus su garsiais virtuvės šefais. Alfas Ivanauskas su „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda aplankė visas tris konkursą laimėjusias mokyklas ir kartu su mokiniais gamino sveikatai palankius patiekalus.

Mūsų mokyklos pristatymas konkursui>>

Daugiau apie konkursą>>

alfas1alfas2alfas3alfas4

alfa5alfas6alfas7alfas8

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2017  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla