Mokiniai lankėsi saugaus vaiko mokykloje

saugus eismasPrasidėjus mokslo metams gatvėse ir keliuose pagausėjo į mokyklas skubančių vaikų. Kad būtų išvengta skaudžių nelaimių, būtina nuolat atsiminti, kaip dera elgtis keliuose. Tuo tikslu 1a ir 1c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene dalyvavo A. Žikevičiaus „Saugaus vaiko mokyklos“ pamokoje – ekskursijoje.

Pirmokai stebėjo judrią miesto gatvę, aiškinosi, kodėl privalu laikytis saugaus eismo taisyklių. Taip pat mokėsi saugiai pereiti gatvę reguliuojamoje ir nereguliuojamoje sankryžoje.

Mokiniams buvo ypač įdomu klausytis roboto-policininko patarimų. Įgytas žinias mokiniai įtvirtino stebėdami filmą apie kelionę į mokyklą, aiškinosi, kurie filmo veikėjai nesilaikė saugaus eismo taisyklių.

Tikimės, kad pirmokai įgytas žinias gebės pritaikyti praktikoje ir bus saugūs gatvėje.