^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacija mokyklos darbuotojams

authorGruodžio 13 d. (trečiadienį) vyks rinkimai į mokyklos Darbo tarybą. Rinkimai vyks 7.00-19.00 val. 105 kab. Balsuoja visi mokyklos darbuotojai.

Mokyklos atstovės apdovanotos epistolinių rašinių konkurse

epistolinisKauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko epistolinių rašinių konkursas „Laiškas vairuotojui“. 
Jame dalyvavo ir mokyklos mokinės, kurios buvo apdovanotos padėkos raštais bei pakvietimais į kino teatrą. 
Renginyje dalyvavo 7a klasės mokinė Meilė Daunoravičiūtė ir 8d klasės mokinė Milda Gadliauskaitė, kurias ruošė mokytoja Zita Urbonavičienė, bei 8a klasės mokinė Viltė Grinkevičiūtė, kurią rengė mokytoja Violeta Rimkienė, 7c klasės mokinės Justina Jankauskaitė ir Kamilė Losytė, kurias ruošė mokytoja Irma Telšinskaitė.

Dėmesys ispanų kalbai

ispanaiMokyklos ispanų kalbos mokytoja Vigilija Žiūraitė organizavo pirmąjį ispanų kalbos forumą ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje.

Šia praktinio pobūdžio konferencija siekta atkreipti dėmesį į ispanų kalbos svarbą ir nuolatos augantį populiarumą Lietuvoje, taip pat suteikti galimybę ispanistams iš Lietuvos bei kitų šalių, dalintis idėjomis, mokslinių tyrimų rezultatais, diskutuoti apie naujausius kalbų mokymo(si) metodus.

Skaitymo projektas: informacijos atrankos ir viešojo kalbėjimo svarba

kalbejimas4c klasės mokiniai kartu su mokytoja Giedre Rainiene aktyviai skaitė mokslines enciklopedijas. Vėliau atrinkę svarbiausią informaciją apie pasaulio šalis, gyvūnus, Saulės sistemą rengė pranešimus ir mokėsi juos pristatyti viešai. 

Skaitymo projekte dalyvavo ir 8b klasės mokiniai bei jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mintautė Jurkuvienė.

Prevencijos svarba mokykloje

prevencijaMokykloje lankėsi Kauno apygardos probacijos tarnybos pareigūnai Tadas Tarūta ir Kamilė Martinaitytė. Pareigūnai mokiniams pristatė tarnybos veiklos sritis ir atsakomybes. 
Pareigūnų vizitą mokykloje organizavo mokytoja Renata Urbonavičienė. 

Projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

knygaMokykloje vykdomas 1-4 klasių skaitymo projektas „100 gražiausių akimirkų su knyga“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Projektą organizuoja pradinių klasių mokytojos Arijana Klimavičienė ir Eglė Germanauskienė.

Kūrybinės dirbtuvės darželių auklėtiniams

giedre1Pradinių klasių mokytojos Giedrė Rainienė, Eglė Germanauskienė, Larisa Kolėdienė ir Violeta Mickevičienė darželio „Saulutė“ auklėtiniams organizavo kūrybines dirbtuves, kurių metu mokiniams buvo pristatytos įvairios meninio ugdymo veiklos.

Gerumo akcija „Padovanok šypseną gatvėje gyvenančiam vaikui Indijoje“

gerumasJaunųjų misionierių būrelio ketvirtokai susitiko su KTU studente iš Indijos Titi, kuri mokiniams pristatė gatvėje gyvenančių vaikų iššūkius ir kaip jaunieji misionieriai galėtų jiems padėti. 
Mokiniai nusprendė per Advento laikotarpį susilaikyti nuo saldainių ir sutaupytus pinigus, kuriuos skirtų saldainiams nusipirkti, dėti į savo pasidarytas gerumo taupykles. Akcijos pabaigoje sutaupytus pinigus jie išsiųs organizacijai, kuri rūpinasi gatvėje gyvenančiais vaikais Indijoje. 
Gerumo akcijos trukmė nuo 2017-12-08 iki 2017-12-22. Akcijos koordinatorė tikybos mokytoja Inga Rukaitė.

Kalėdų karštinės mokykloje akimirkos

karstine1karstine2

Mokyklos darbuotojai dalyvavo edukacinėje programoje „Kalėdų karštinė“. Ruošimasis šventėms mokykloje pasiekė dar vieną svarbų tikslą - sukurtas bendrystės jausmas. Mokyklos langai papuošti ornamentais, kurių tikslas sukurti Kalėdinę pasaką. Daugiau „Kalėdų karštinės“ akimirkų rasite mokykloje „Facebook“ puslapyje. 

Mokykloje vyksta tarpdalykinis užsienio kalbų ir geografijos projektas

geografijaSpalio ir lapkričio mėn. mokykloje vykdomas projektas „Mokomųjų dalykų pavadinimai angliškai, vokiškai, prancūziškai, rusiškai, ispaniškai ir itališkai: panašumai ir skirtumai“. 
Mokyklos 6b ir 8 klasių mokiniai domėjosi kaip mokomųjų dalykų pavadinimai skamba užsienio kalbomis, kurių jie mokosi mokykloje. 
Dėl šios priežasties ant mokyklos kabinetų yra parengti užrašai visomis užsienio kalbomis, kurių yra mokoma mokykloje. 
Iš karto galima pastebėti, kad vieni pavadinimai labai panašūs, o kiti skiriasi. Kodėl taip yra, projekte dalyvaujantys mokiniai aiškinasi toliau. 
Projekto baigiamasis renginys įvyks gruodžio mėn. 14 d. (kitą ketvirtadienį) - bus pristatyta integruota užsienio kalbų ir geografijos pamoka, kuri bus tiesiogiai transliuojama ir per mokyklos „Facebook“ puslapį.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2017  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla