^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Pasiekimai

2014 - 2015 m.m. 

Šalyje ir regione

Data  Renginys  Vieta Laimėtojai 
2015 m. Konkursas „Kalbų kengūra“ I, II, III vietos 34 nugalėtojai >>
2015 m. Anglų kalbos konkurse „Olympis 2015“ I, II, III vietos 66 nugalėtojai>>
2015.07.12-19 XXVI tarptautinėje biologijos olimpiadoje Danijoje bronzos medalis Rugilė Adomaitytė, 12a klasė (mokytoja Elona Petrošienė)
2015.03 Kengūros projektas Lyderių turas  Nugalėtojas  Justas Tamošiūnas (8d)
2015.03 Kengūros projektas Lyderių turas  Pagyrimo raštas  Karolina Pociūtė (8c)
2015.03.19 Nacionalinis konkursas ,,Švari kalba – švari galva“  I etapo laimėtoja  Aušra Molotkevičiūtė (9a)
2015.01.21 Tarptautinis kalbų konkursas „Per pasaulį daugiakalbiais batais“. III vieta Markas Barakat (9b), Emilija Augustaitytė (9b), Gabija Dubinskaitė (9c)
2015.01.15

Tarptautinis 44-tasis epistolinio rašinio konkursas

III vieta Paulina Dainora Erichsmeier (8d)
2014.11.29

KTU respublikinė 5-8 klasių mokinių olimpiada

II vieta Guoda Perminaitė,  8c kl. (mokytoja Toma Paužienė)
2014.11

Respublikinis informacinių technologijų konkursas BEBRAS

9 vieta (8 kl. gr.) Justas Tamošiūnas

Mieste

Data  Renginys  Vieta Laimėtojai 
2015.04.15 5 – 8 klasių dainos anglų kalba konkursas “Kalbos melodija”

I vieta

Emilija Zubrickaitė ir Emilija Šlikaitė 

  5 – 8 klasių dainos anglų kalba konkursas “Kalbos melodija” III vieta Ansamblis „Domina“
2015.04.15 5-8 klasių skaitovų konkursas, skirtas rašytojos Aldonos Liobytės 100-mečiui Lauretė Urtė Glemžaitė (mokytoja Z. Urbonavičienė)
2015.04.09 Kauno miesto anglų kalbos olimpiada (4 klasė) Nugalėtojai

Skirmantas Rakauskas (mokytoja Ina Stankevičienė), Martynas Gabšys (mokytoja Rūta Slavickienė)

2015.03.18 Kauno miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių dainos anglų kalba konkursas „SING ALONG“. II vieta

Ansamblis “Tutti” (vadovai - J.Daubarienė, Marcinkevičienė)

2015.03.17 Kauno miesto mokinių proto mūšis-viktorina „25 Metai Laisvoje Lietuvoje“ II vieta Miglė Ercmonaitė 10a, Klaida Rimašauskaitė 10a, Vykintas Kirvaitis 10b, Pijus Petrošius 10b (vadovavo mokytoja I. Sirvydienė)
2015.03.13 Akcija- konkursas „Pasirūpinkime paukšteliais žiemą“ Diplomas

Martynas Dirsė (mokytoja Rasa Krivickienė)

2015.03.13 Akcija- konkursas „Pasirūpinkime paukšteliais žiemą“ Diplomas Redas Krivickas ( mokytoja Lina Elena Gustaitienė)
2015.03 Kauno miesto antrų klasių mokinių matematikos popietėje "Mąstau ir skaičiuoju 2015" II vieta

Martynas Dirsė (mokytoja Rasa Krivickienė), Ieva Zubrickaitė  ir Aironas Zybartas (mokytoja Larisa Kolėdienė)

2015.03 Kauno miesto ugdymo įstaigų 8 klasių mokinių olimpiados "Žmogus. Gamta. Sveikata" II vieta

Paulina Dainora Erichsmeier (8d)

2015.03 Kauno miesto ugdymo įstaigų 8 klasių mokinių olimpiados "Žmogus. Gamta. Sveikata" III vieta

Guoda Perminatė (8c)

2015.03.05 Kauno miesto ir rajono mokinių piešinių ir kaukių parodoje „Šalta žiema šalin eina“ Diplomas  Redas Krivickas
2015.03.05 Kauno miesto ir rajono mokinių piešinių ir kaukių parodoje „Šalta žiema šalin eina“ Diplomas  Matas Okulevičius
2015.03.03 7-8 klasių istorijos viktorina „Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją“ III vieta 8d klasės mokiniai: Urtė Glmžaitė, Gustė Rudaitytė, Vytautė Slučkaitė, Alisa Kuzmina ir Justinas Katinas ( mokytoja Vinanta Gulbinienė)
2015.02 Kauno miesto 5-8 klasių matematikos olimpiada I vieta Jaunė Malūkaitė, 7b kl. ( mokytoja J. Jankauskienė)
2015.02 Kauno miesto 5-8 klasių matematikos olimpiada III vieta Guoda Perminaitė, 8c kl. ( mokytoja T. Paužienė).
2015.01 Kauno m. bendrojo lavinimo mokyklų olimpinio festivalio varžybos - stalo tenisas III vieta

Urtė Markauskaitė, Neda Mackevičiūtė, Meida Mackevičiūtė, Martyna Aleksynaitė

2015.01 Kauno pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių sukurtų kalėdinių atvirukų paroda „Kalėdos, Kalėdos“  Nugalėtoja

Vilnė Perlibaitė, 3a kl.

2015.01.07 Mokyklos aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkurso „Sveika, gyva, Kalėdų viešnia! 2014“  Laureatai

Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla

2015.01.07 Mokyklos aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkurso „Sveika, gyva, Kalėdų viešnia! 2014“ Diplomas

11 kl. mokinės Lina Tkačiovaitė, Inga Deinerytė ir Karolina Černiauskaitė apdovanotos už kompoziciją „Nešantis saulę“

2014.12.11 Kauno miesto moksleivių meninio skaitymo konkurse "Mažųjų eilės rusų kalba" II vieta Guoda Perminaitė, 8c kl. (mokytoja P. Pangonienė)
2014.11.19 Kauno miesto ir rajono moksleivių IX-tasis patriotinių dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti II vieta Choras "Domina" (vad. J.Daubarienė) 

Padėkos

2015-01- 27 Už dalyvavimą tradicinėje advento akcijoje – parodoje „Laimina miestą angelai“ 3a kl. mokiniui Matui Okulevičiui Kauno tautinis kultūros centras įteikė padėką.

 

2015-01-13 Kompiuterių mokykla NKKM dėkoja informacinių technologijų  mokytojoms ir mokiniams už dalyvavimą kompiuteriniame kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2014“


 

2013 - 2014 m.m.

Šalyje ir regione

Data  Renginys  Vieta Laimėtojai 
2014 m. Nacionalinis konkursas „Mano pasaulis - darniai Lietuvai“ II vieta 10-12 kl. mokinių komanda: Edvinas Lapajevas (10a), Indrė Petkutė (10a), Rugilė Adomaitytė (11a), Grytė Ramantauskaitė (11b), Modesta Stuinaitė (11b), Greta Labutytė (12a).
2014 m. 47-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiados šalies etapas II vieta Rugilė Adomaitytė (mokytoja E. Petrošienė)
2013.11.19 Respublikinis informacinių technologijų konkursas BEBRAS I vieta (6 kl. gr.) Gintaras Stankevičius
2013.11.19 Respublikinis informacinių technologijų konkursas BEBRAS 20 vieta 7 kl. gr.) Goda Perminaitė
2013.09.26 Respublikinis Europos kalbų konkursas-pleneras II vieta Davainytė Indrė, Žygaitė Ieva, Žilinskas Tautrimas, Balčiūnaitė Karolina 12 klasių mokiniai.

 


Mieste

Data  Renginys  Vieta Laimėtojai 
Kauno miesto 7-tų klasių mokinių matematikos viktorinoje „Matematinės pramogos“ 

III vieta

Rugilė Akambakaitė, Paulina Dainora Erichsmeier, Liucija Ramaslauskaitė, Gabrielė Mincevičiūtė, Justinas Sacevičius (mokytojai: J. Jankauskienė, T.Paužienė ir T.Armoška).

Kauno m. 7 klasių mokinių biologijos olimpiada I vieta

  • Guodą Perminaitę, Pauliną Dainorą Erichsmeier (mokytoja Skaistė Jakienė)
Lietuvos mokinių 2013-2014 m. m. technologijų  olimpiada "Metų laikai" II etapas I vieta
  • Edvinas Rusteika (mokytojas Aurimas Adomaitis)
Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, Kauno  regionas.

I vieta

Modesta Stuinaitė, 11 klasė (mokytoja Jurga Juzėnaitė)

2014.02.19 47-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas

I vieta

Rugilė Adomaitytė, 11 klasė (mokytoja Elona Petrošienė)

2014.03.13 Kauno miesto meninio skaitymo konkurse „Deklamuoju Lietuvai“, skirtame Jono Žemaičio - Vytauto 105 - osioms gimimo metinėms paminėti. 

Laureatai

Joana Gasiulytė, Rokas Jukna (mokytoja Daiva Liutkuvienė)
Fotokonkurse „Europa - tai AŠ“

Laimėtoja

Greta Lodaitė, 11b klasės mokinė (mokytoja I. Sirvydienė).
2014.01.10 52-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas

Pagyrimo raštas

Melita Nedzinskaitė, 12 klasė (mokytoja Rita Juočienė)

2014.01.10 52-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas Pagyrimo raštas

Rugilė Adomaitytė, 11 klasė (mokytoja Rita Juočienė)

 2014.01.10 Respublikinis mokinių poezijos konkursas „Kelias į Parnasą“ (miesto etapas)

II vieta (5-6 kl. gr.)

Karolina Belousova, 5d klasės mokinė (rusų kalbos vyr. mokytoja A. Kakoškina)

 2014.01.10 Respublikinis mokinių poezijos konkursas „Kelias į Parnasą“ (miesto etapas)  II vieta (7-8 kl. gr.)

Gabija Dubinskaitė, 8c klasės mokinė (rusų kalbos vyr. mokytoja P. Pangonienė)

 2014.01.07 Kauno miesto ugdymo įstaigų kalėdinių kompozicijų konkursas ,,Sveika gyva Kalėdų viešnia“

Diplomas už kompozicija „Kalėdų laukimas“

Miglė Liutkevičiūtė, Gustė Abromavičiūtė, Viktorija Petkevičiūtė, 7c klasės mokinės

 2014.01.07 Kauno miesto ugdymo įstaigų kalėdinių kompozicijų konkursas "Sveika gyva Kalėdų viešnia" Diplomas už kompozicija „Angelo dovana“ Inga Pakrosnytė, Ingai Deinerytė, 10 klasės mokinės
2014.01.07 Kauno miesto ugdymo įstaigų kalėdinių kompozicijų konkursas "Sveika gyva Kalėdų viešnia" 2013-ųjų metų laureatai Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla
2013.12.03 Kauno rotušėje miesto meras A. Kupčinskas apdovanojo už pasiekimus biologijos srityje - tapus 46-osios Lietuvos moksleivių biologijos olimpiados laureate Medalis Rugilė Adomaitytė, 11 klasė (mokytoja Elona Petrošienė)
2013.11.20 VIII-asis Kauno miesto bei rajono moksleivių patriotinių dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės 95-mečiui I vieta Choras „Domino“, vadovė Jurga Daubarienė
2013.11.14 Dainavos seniūnijos mokyklų 7-9  klasių mokinių matematikos viktorina „MMM“ I vieta Guoda Perminaitė, 7c kl.,  Matas Bašinskas 8b kl., Jonas Davidonis 9c kl. 

Kauno miesto dailės projektas-konkursas ,,Gyvenimas – tai stebuklas. Barboros istorijos”

Laureatas  Nojus Serevičius, 2 klasės mokinys

Kauno miesto bendro lavinimo mokyklų olimpinio festivalio kvadrato varžybos

III vieta

Vladislavauskas Deividas, Borovski Tadas, Ropė Edvinas,Gečas Nedas (6a klasės mokiniai); Stankevičius Gintaras, Reklaitis Matas, Petravičius Renaldas (6b klasės mokiniai); Venckevičius Julius (6c klasės mokinys); Bogužinskas Klaudas, Pečiulis Gytis, Zurza Gvidas, Miškinis Rokas (6d klasės mokiniai)

Kauno miesto mokinių Olimpinio festivalio mergaičių krepšinio varžybos III vieta

Venckutė Patricija 8d kl., Slučkaitė Vytautė 7d kl., Naginytė Rugilė 6d kl., Grinevičiūtė Ugnė 9b kl., Sinevičiūtė Ieva 6b kl., Miliauskaitė Ieva 6d kl., Jasulaitytė Ugnė 7d kl.

Tapybos, fotografijos, žemės meno, skulptūros  projektas– pleneras „Pajausk rudenį Botanikos sode“

Laureatai

Gabrielė Stanevičiūtė 11 kl., Miglė Juškauskaitė 10 kl.

Kauno miesto ir rajono moksleivių 8-asis dainų konkursas I vieta Choras „Domino“, vadovė Jurga Daubarienė

 


Padėkos

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti DĖKOJA už aktyvų dalyvavimą 2014 m. sausio 13 d. pilietinėje iniciatyvoje ,,Atmintis gyva, nes liudija", skirtoje Laisvės gynėjų dienai atminti. Padėkos raštas...

2013 m. gruodžio 2 d. Kauno lėlių teatre vyko Kauno miesto III klasių mokinių eilėraščio konkursas anglų kalba ,,Poetry competition - 2013“. Padėkomis apdovanoti 3b klasės mokiniai Gabija Gulevičiūtė ir Benas Litvinavičius. Juos ruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Reda Marcinkevičienė. 

2013 m. lapkričio 28 d. PADĖKA už dalyvavimą tarptautinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Mokslo ir praktikos sintazė“ 6-tos klasės mokinėms Inesai Šalvaitytei, Julijai Darčianovaitei, Medai Grybauskaitei.

Padėkos raštas Medai Grybauskaitei, Inesai Šalvaitytei už parengtą ir skaitytą pranešimą „Dulkės mūsų aplinkoje“ Kauno regiono mokinių tiriamųjų darbų konferencijoje „Palmilti gamtą per jos pažinimą“, skirtoje prof. T. Ivanausko 131-osioms gimimo metinėms paminėti.

2013 m. lapkričio 11 d. padėkos raštai įteikti 12b klasės mokinėms Kristinai Ulrichaitei ir Monikai Kanapickaitei už dalyvavimą VDU Socialinių mokslų fakulteto Psichologijos klinikos organizuotame mokinių rašinių konkurse „MANO KARJEROS VIZIJA: KUO IR KOKIU BŪTI?“

1b klasės mokinė Jorūnė Kazakevičiūtė (mokytoja Snieguolė Engelmanė) dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių projekte ,,Mano šeimos vasara, kurį organizavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyrius, sąveikos tobulinimo iniciatyvinė grupė ,,Vaikas – mokykla – šeima“, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla ir Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla. Už savo labai originalų darbą Jorūnė gavo organizatorių padėką.

Olweus PPP

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2017  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla