^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Pradinis ugdymas

 • Skaitymo projektas: informacijos atrankos ir viešojo kalbėjimo svarba

  kalbejimas4c klasės mokiniai kartu su mokytoja Giedre Rainiene aktyviai skaitė mokslines enciklopedijas. Vėliau atrinkę svarbiausią informaciją apie pasaulio šalis, gyvūnus, Saulės sistemą rengė pranešimus ir mokėsi juos pristatyti viešai. 

  Skaitymo projekte dalyvavo ir 8b klasės mokiniai bei jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mintautė Jurkuvienė.

 • Kūrybinės dirbtuvės darželių auklėtiniams

  giedre1Pradinių klasių mokytojos Giedrė Rainienė, Eglė Germanauskienė, Larisa Kolėdienė ir Violeta Mickevičienė darželio „Saulutė“ auklėtiniams organizavo kūrybines dirbtuves, kurių metu mokiniams buvo pristatytos įvairios meninio ugdymo veiklos.

 • Gerumo akcija „Padovanok šypseną gatvėje gyvenančiam vaikui Indijoje“

  gerumasJaunųjų misionierių būrelio ketvirtokai susitiko su KTU studente iš Indijos Titi, kuri mokiniams pristatė gatvėje gyvenančių vaikų iššūkius ir kaip jaunieji misionieriai galėtų jiems padėti. 
  Mokiniai nusprendė per Advento laikotarpį susilaikyti nuo saldainių ir sutaupytus pinigus, kuriuos skirtų saldainiams nusipirkti, dėti į savo pasidarytas gerumo taupykles. Akcijos pabaigoje sutaupytus pinigus jie išsiųs organizacijai, kuri rūpinasi gatvėje gyvenančiais vaikais Indijoje. 
  Gerumo akcijos trukmė nuo 2017-12-08 iki 2017-12-22. Akcijos koordinatorė tikybos mokytoja Inga Rukaitė.
 • Pirmokai priėmė grūdinių produktų iššūkį

  pirmokaiPirmokai džiaugsmingai priėmė II-ąjį Sveikatiados grūdinių produktų iššūkį. Mokiniams buvo smagu neštis į mokyklą košes ir kitas grūdines kultūras, jas valgyti kartu su klasės draugais. 
  Mokiniai suprato, kad košės yra ne tik maistingos, bet ir vertingos. Taip pat pirmokai valgė grūdų batonėlius ir javainius. Visi pirmokai pažadėjo namuose rytais ir vakarais valgyti košę.
  Mokykla dėkoja aktyvioms pirmokų mokytojoms Rasai Krivickienei, Larisai Kolėdienei ir Aistei Kavaliauskaitei už sveikatai naudingų iniciatyvų skatinimą mokykloje.
  Kviečiame visus prisijunti prie šios iniciatyvos, o dabar įvertinkime kaip sekėsi pirmokams.
 • Integruotos pamokos mokykloje

  2a3b2b ir 3a klasių mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje „Mano šeima ir jos kilmė“. Integruotą pamoką vedė mokytojos Lina Gustaitienė ir Edita Lukoševičienė.
  Vaikai pasakojo apie savo senelius, prosenelius, demonstravo senas šeimos nuotraukas, susipažino su pagrindiniais giminės ir šeimos narių pavadinimais, tėveliams padedant kūrė savo giminės medį.  Dalinosi linksmomis šeimų istorijomis, pasiekimas. Mokiniai suprato, kad žinoti savo protėvius, savo šaknis – vadinasi rūpintis savo istoriniu paveldu, galimybė „pakeliauti“ po praeitį.
 • Pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėse išvykose

  Mokyklos pradinių klasių mokiniai vyko į Kauno valstybinį lėlių teatrą. Stebėdami spektaklį „Šeimynėlė iš didžiosios girios“, mokiniai ne tik mokėsi saugoti ir tausoti gamtą, bet ir ugdė kultūringo bendravimo įpročius, draugiškumo, padėti vieni kitiems, rūpintis silpnesniais ir mažesniais, išsakyti vienas kitam pagyrimus. 

  3a klasės mokiniai su mokytoja Edita Lukoševičiene lankėsi T. Ivanausko zoologijos muziejuje. Mokiniai susipažino muziejaus edukatore ir žurnalo ,,Lututė“ autore Lina Marmaite. Mokiniai virtualiai apkeliavo visą Žemės planetą, aplankė bei pakartojo visus žemynus ir jų pavadinimus, susipažino su kai kuriais ten gyvenančiais gyvūnais. Užsiėmimų metu mokiniai ne tik daugiau sužinojo apie tam tikras gyvūnų rūšis, muziejaus ekspozicijose jas turėjo surasti ir atlikti praktines užduotis, spręsti kryžiažodžius. Mokiniai susipažino su mokslu apie gyvūniją, sužinojo kad nėra pasaulyje žmogaus, kuris galėtų išvardinti ar suskaičiuoti visus pasaulio gyvūnus. 

  pradinukai1

  pradinikai2

 • Mokiniai lankėsi saugaus vaiko mokykloje

  saugus eismasPrasidėjus mokslo metams gatvėse ir keliuose pagausėjo į mokyklas skubančių vaikų. Kad būtų išvengta skaudžių nelaimių, būtina nuolat atsiminti, kaip dera elgtis keliuose. Tuo tikslu 1a ir 1c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene dalyvavo A. Žikevičiaus „Saugaus vaiko mokyklos“ pamokoje – ekskursijoje.

  Pirmokai stebėjo judrią miesto gatvę, aiškinosi, kodėl privalu laikytis saugaus eismo taisyklių. Taip pat mokėsi saugiai pereiti gatvę reguliuojamoje ir nereguliuojamoje sankryžoje.

 • „Antro žingsnio“ įgyvendinimas mokyklos pradiniame ugdyme

  antrasMokyklos pradinių klasių mokytojos dalyvauja „Antrojo žingsnio“ programos mokymuose. 
  Ši programa tai socialinius-emocinius įgūdžius ugdanti ir stiprinanti programa. Jos esmė - išmokyti vaikus pažinti ir susitvarkyti su savo jausmais, atsispirti impulsyviam elgesiui, išspręsti konfliktus, problemas ir suprasti savo elgesio pasekmes. 
 • Renginio „Amžinybės ratas“ akimirkos mokykloje

  mintaute2017 m. spalio mėn. 27 d. mokykloje 1-5 klasių mokinių renginys „Amžinybės ratas“, skirtas Visų Šventųjų ir Vėlinių šventėms pasiruošti.

  Kiekvienas mokinys į renginį atsinešė savo žvakelę. Renginio pradžioje mokyklos kapelionas kunigas Pedro Pich žvakeles pašventino, po to pravedė maldą už mirusius artimuosius ir mokyklos bendruomenės narius.

 • Moksleivių pažintis su viešojo saugumo tarnyba

  pradinukaiMokyklos 2a, 3b, 4a, 4b ir 4c klasių mokiniai su mokytojomis Arijana Klimavičiene, Svetlana Maštaitiene, Egle Germanauskiene ir Giedre Rainiene dalyvavo Viešojo Saugumo tarnybos renginyje. 
  Mokiniai susipažino su atsakingu ir svarbiu Viešojo Saugumo tarnybos darbu: stebėjo kinologų ir dresuotų šunų pasirodymą, ORKA būrio alpinizmo elementus, patalpų šturmą, desantavimą virvėmis iš sraigtasparnio.️
  Pažintis su tarnybos ginkluote ir specialiomis priemonėmis, dziudo ir sambo imtynių techniniais elementais leido mokiniams praktiškai išmėginti šiuos kovinius veiksmus.️
  Renginys vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, nes jo metu jie buvo ne tik žiūrovai, bet ir aktyvūs dalyviai, tyrinėtojai.

 • Moksleivių pažintis su Kauno senamiesčiu

  rasaMokyklos 1a ir 1 c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene keliavo senaisiais Kauno keliais. 
  Susipažino su seniausia Kauno miesto transporto priemone - funikulieriumi. Užkilę juo į Aleksoto apžvalgos aikštelę, grožėjosi nepakartojama Kauno miesto panorama, įspūdingais Senamiesčio vaizdais. 
  Vėliau mokiniai aplankė Vytauto bažnyčią, Perkūno namą, išsiaiškino, kokia buvo jo paskirtis. Kauno arkikatedroje pasigrožėjo nuostabaus grožio vargonais, išsakė savo asmeninius prašymus. 
  Išvyką užbaigė edukacija Kauno pilyje „Kauno pilies istorijos mozaika“. Išvyka buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga. Daug teigiamų emocijų vaikams suteikė ir tai, kad anglų kalbos pamokėlėse įgytas žinais galėjo pritaikyti bendraudami su svečiais iš Honkongo.
 • Edukacinė veikla Kauno lėlių teatro muziejuje!

  leliu teatrasMokyklos 1a ir 1c klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene dalyvavo teatralizuotoje Kauno lėlių teatro muziejaus edukacinėje veikloje pradinių klasių moksleiviams. 
  Muziejaus aplinkoje "Peliuko pasakų dirbtuvėje" mokiniai žaidimo forma susipažino su įvairiais lėlių valdymo būdais, sužinojo, kaip gimsta ir atgyja lėlės, kaip sukuriamas spektaklis, patys bandė įsijungti į kūrybinį procesą. 
 • Mokiniai lankėsi V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje

  biblioteka23c klasės mokiniai kartu su mokytoja Loreta Urbonavičiene lankėsi Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Parko padalinyje. Mokiniai susipažino su bibliotekos svetaine, socialinių tinklų paskyromis, knygų įvairove, elektroninėmis knygomis, moderniomis IT technologijomis ir kitomis informacinėmis paslaugomis. 
  Bibliotekos darbuotoja taip pat mokino vaikus iš klevo lapų pasigaminti rožės žiedą. Mokiniai iš bibliotekos išėjo kupini gerų emocijų, pavaikščiojo knygų labirintuose ir parsinešė gerą nuotaiką.
 • Pirmokai skelbia vaisių ir daržovių iššūkį mokyklai!

  darzovesMokyklos 1a klasės mokiniai ir mokytoja Rasa Krivickienė spalio pradžioje priėmė „Sveikatiados“ 400 g vaisių ir daržovių per dieną iššūkį! Vaikai nešėsi ir dar nešasi vaisius ir daržoves į mokyklą, jas valgo su didžiausiu noru per antrą pertrauką ir net namuose stengiasi valgyti kartu su savo šeima. 
   Mokiniams labai patiko morkos, agurkai, pomidorai, vynuogės, obuoliai, kriaušės, bananai, įvairios uogos. Vaikai ne tik valgo vaisius ir daržoves, bet ir atlieka užduotis, kurios susijusios su šiais sveikais produktais. Klasėje užaugo rudeninis medis, neįprastai pasipuošęs. Jame puikuojasi ir obuoliai, ir kriaušės.
  Pirmokai visiems linki  ​sveikatos ir suvalgyti daug skanių vaisių bei daržovių!
 • Integruota dorinio ugdymo pamoka ketvirtokams

  misionieriusSpalio mėn. 24 d. vyko integruota dorinio ugdymo pamoka „Lietuvoje gyvenantys kitų tautų žmonės ir tolerancija jiems“ 4 b ir 4c klasių mokiniams.
  Mokiniai susitiko su mokyklos kapelionu, misionieriumi iš Ispanijos, kun. Pedro Pich ir KTU ekonomikos studentu is Indijos Thomas Serin. Svečiai mokiniams pristatė savo šalis Ispaniją ir Indiją, kuriose jie gimė ir augo. Supažindino mokinius su šių šalių kultūra, skirtingomis religijomis, patiekalais. Susitikimo metu svečiai mokinius išmokino kaip indų ir ispanų kalba pasisveikinti ir padėkoti, šoko ispaniškus šokius Flamenco ir Makarena. Taip pat pasidalino dėl kokių priežasčių atvyko į Lietuvą, su kokiais sunkumais susidūrė ir kokie dalykai jiems patinka Lietuvoje.
  Su svečiais mokiniai bendravo lietuvių ir anglų kalbomis. Integruotą pamoką organizavo mokytojos s. Inga Rukaitė ir Giedrė Rainienė.
 • Mokinių ekskursija Vilniuje

  vln1Spalio 19 d. 3a, 2b ir 2c kl. mokiniai su savo mokytojomis E. Lukoševičiene, L. E. Gustaitiene ir G. Mankevičiene apsilankė Vilniuje. Vaikai turėjo puikią galimybę praplėsti savo turimas žinias apie Vilniaus istoriją, aplankyti  Katedrą, Planetariumą, Žaislų bei Karo technikos ir transporto muziejus. 
  Žaislų muziejuje mokiniai susipažino su eksponuojamais senaisiais (XIII a.- XVIII a.) žaislais, jų kilme, istorija, paskirtimi. Muziejaus edukatorė parodė ir originalus, ir pagamintas jų kopijas, kurias vaikai galėjo drąsiai imti į rankas. Mokiniai turėjo galimybę pagroti senoviniais muzikos instrumentais, pasukti sukučius. Mokiniams patirtis naujoviška, nors eksponatai ir senoviniai. Svarbiausia, kad mokiniai viską galėjo išbandyti patys.
 • Edukacija Vaikų literatūros muziejuje

  muziejusSpalio 20 d. 3a klasės mokiniai kartu su mokytoja Edita Lukoševičiene apsilankė Kauno Vaikų literatūros muziejuje, edukacinėje programoje. Mokiniams buvo smalsu susipažinti su muziejaus memorialiniais kambariais, pasijausti aktoriais, mėgstančiais teatrą ir pasakas. Vaikai pabuvo ,,Kosminiame“ laive iš V. Žilinskaitės kūrinio ,,Kelionė į Tandadriką“, susipažino su jo herojais. Prisiminė V. Petkevičiaus ,,Gilės nuotykius Ydų šalyje“. Taip pat išgirdo ir pamatė inscenizuotą pirmąją lietuvių literatūroje miesto pasaką ,,Daktaras Kripštukas pragare“ su jos keistais veikėjais - daktaru Kripštuku, vaistininku Čičiuku, baisiausiu pragaro velniu Belzebubu. Daugiau sužinojo apie patį šio kūrinio autorių J. Kaupą, jo gyvenimą bei kūrybą.
 • Mokinių pažintis su Afrikos drugeliais

  drugeliaiSpalio 20 d. 1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Aiste Kavaliauskaite aplankė VDU Kauno Botanikos sodą. Išvykos tikslas buvo pamatyti įspūdingų Afrikos drugelių parodą ir pasigrožėti rudenėjančia gamta. Vaikams bene didžiausią įspūdį paliko sode augantis Japonijos puošmedis, kurio lapai kvepia karamele. Pirmokai pasigrožėjo margais drugeliais, spalvingai pasipuošusiais medžiais.
 • Mokiniai lankėse V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje

  bibliotekaSpalio 20 d. 2b ir 2c klasių mokiniai kartu su mokytojomis L. E. Gustaitiene ir G. Mankevičiene viešėjo V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje. Dalyvavo edukacijose: „Proto mūšis“, „Atkartok judesį“, „Surask metų knygą“. Mokiniai susipažino su naujausiomis vaikų literatūros knygomis.
 • Kūno kultūra kitaip

  pirmokaitSpalio 18 d. 1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Aiste Kavaliauskaite vyko į laipiojimo centrą „Miegantys drambliai“, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Kūno kultūra kitaip“. Laipiojimo centre mokiniai mokėsi laipioti skirtingose laipiojimo trasose, lavino savo fizinius gebėjimus ir labai smagiai praleido laiką!

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2017  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla