Kalbų klubo veiklos

Mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai rusų kalbos klube kartu su mokytoju Sergej Kozlov gamino kalėdinius atvirukus. Veikloje susipažino su žiemos švenčių tradicijomis Rusijoje, sužinojo, kad kalėdų senelis šioje šalyje yra senelis šaltis, o švenčių datos taip pat nėra vienodos. Mokiniai užrašė išmoktą sveikinimą rusų kalba.

Prancūzų kalbos klubo 1-4 klasių mokiniai ir mokytoja Renata Urbonavičienė sveikina mokyklos bendruomenę su artėjančiomis Kalėdomis!

Italų kalbos ir kultūros užsiėmimus lankantys 1-4 klasių mokiniai Advento metu susipažino kaip Italijoje švenčiamas Advento ir Kalėdų laikas. Susipažino su itališkų prakartėlių tradicijomis.

Padarė kalėdinius atvirukus savo artimiesiems ir juos užrašė italų kalba. Mokėsi itališkai pasveikinti su Šv. Kalėdomis. Išmoko tradicinę kalėdinę itališką giesmę „Tu scendi dalle stelle“.

Italų kalbos ir kultūros užsiėmimus lankantys mokiniai nuoširdžiai jus sveikina su Šv. Kalėdomis.