Kauno miesto mokyklų istorijos žinių konkursas

Mokykloje įvyko III Kauno miesto 8-tų klasių mokinių protų mūšis-viktorina „Nuo Lietuvos valstybės susikūrimo iki ATR sudarymo“, skirta Vasario 16-ajai ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-čiui.
Istorinė atmintis – valstybės tvirtybės garantas, jos vertybių pamatas. Renginyje dalyvavo 15 miesto mokyklų komandų, kurias pasveikino ir sėkmės viktorinoje palinkėjo mokyklos direktorė Rima Špakauskaitė-Kučinskienė, Seimo narys Lauras Stacevičius. Viktoriną sudarė penki užduočių etapai su skirtingo tipo užduotimis.
Protų mūšio-viktorinos „Nuo Lietuvos valstybės susikūrimo iki ATR sudarymo laimėtojai:
I vieta – Bernardo Brazdžiono progimnazija,
II vieta – Petrašiūnų progimnazija,
III vieta – Jono Pauliaus II gimnazija.
Mokyklą atstovavo 8a klasės mokiniai: Martyna Narkutė, Giedrė Senikaitė, Žygimantas Bartkus ir 8c klasės mokinės Jorė Lukšaitė ir Kamilė Butkutė.
Konkurso dalyvių žinias ir gebėjimus vertino: T. Ivanausko progimnazijos istorijos mokytoja ekspertė Birutė Čiegienė, KTU gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė Jūratė Jarmalauskienė, M. Mažvydo progimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Virginija Jasulaitienė.
Konkursą organizavo ir užduotis rengė istorijos mokytojos Vinanta Gulbinienė, Virginija Mikutavičiūtė ir informacinių technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė.