Sveikatiados konkursas „Pusryčiai madinga!“

Turbūt kiekvienas esame girdėję, kaip naudinga yra valgyti pusryčius. 4b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite, suprasdami pusryčių svarbą, lapkričio – sausio mėn. dalyvauja Sveikatiados konkurse „Pusryčiai madinga!“.
Mokiniai dalijasi savo pusryčių patiekalų nuotraukomis, ieško sveikesnių idėjų mitybai ir žino, kad diena prasidės puikiai, jei nepamirš pusryčių!

2c klasės mokiniai su mokytoja Loreta Urbonavičiene dalyvauja Sveikatiados konkurse. Sveiki pusryčiai – svarbi dienos pradžia kiekvienam. 2c klasės mokinukai, nors ir mokydamiesi nuotoliniu būdu, nepamiršo sveikų valgymo įpročių. Priėmė iššūkį „Pusryčiai – madinga!“, dalinasi pusryčių akimirkomis ir visus skatina dieną pradėti sveikai!

Tikras iššūkis – pusryčiai! Visi 4a ir 4c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene mano, kad pusryčiai, ne tik madinga, bet ir naudinga. Pirmoje dienos pusėje, pavalgius sočius pusryčius, žmogus tampa energingas, pilnas jėgų ir darbingas. Labai svarbu atkreipti dėmesį, ką valgai, todėl sveiki pusryčiai – jėga!
Mokiniai kūrė pusryčių receptus, dalinosi savo pusryčiais, rašė rašinėlius. Buvo įdomu improvizuoti jau žinomų patiekalų receptus, kurti naujus, tik savai šeimai palankius pusryčius.