Ketvirtokai dalyvavo edukacijose

4c klasės mokiniai su mokytoja Vygaile Alijauskaite dalyvavo dvejose edukacijose, pirmoje statė tiltus tarp santykių, o antroje edukacijoje susipažino su vaikų literatūros muziejumi.
Mokiniai dalyvavo komandos formavimo (angl. „team building“) edukacijoje „Statyti tiltus, ne sienas“, skatinančioje geresnę komunikaciją, kūrybišką mąstymą, problemų sprendimą.
Dėmesys sutelkiamas į santykius tarp žmonių: supratimo, diskusijos ir kito tolerancijos būtinybę kasdienybėje. Statyti tiltą – tai ne tik smagiai praleisti laiką, kartu ir išbandyti jėgas dirbant komandoje, bet ir skatinti bendrystę, įsiklausyti ir išgirsti kitą, susiburti ir siekti vieno tikslo.
Vaikų literatūros muziejuje mokiniai kolektyviai sekė pasaką, išbandė V. Žilinskaitės knygos „Kelionė į Tantadriką“ kosminį laivą, dalinosi savo skaitymo patirtimi.