Ketvirtokų akcija „Aš PENKTOKAS!“

Gegužės 11 d. 4c klasės mokiniai sudalyvavo akcijoje – Šiandien aš penktokas. Mokiniai susipažino su skirtingų dalykų mokytojais, dalyvavo įvairiose veiklose. Mokiniai apsilankė fizinio ugdymo, istorijos, informacinių technologijų, matematikos bei gamtos mokslų kabinetuose. Kiekviename iš jų sportavo, tyrinėjo, kūrė bei susipažino su naujovėmis, kurios jų lauks penktoje klasėje.

Mokyklos ketvirtokai dalyvavo akcijoje – Šiandien aš penktokas. Lietuvių kalbos pamokoje su mokytoja Violeta Rimkiene mokiniai įtvirtino daiktavardžio linksniavimo žinias.

Mokytoja būsisiems penktokams sakė, kad “linksniai gyvena ne tik knygose, bet patogiai įsitaisę ir medžiuose, kaktusuose, nardo upelyje, net kaitinasi žiemą saulėje. Kartais jie liūdnai žvelgia pro namų langus, kai mokiniai išeina į mokyklą…”Bet Šauksmininkas kad sušuks: ,,Ei, vaikai, pertrauka!“ Ir pabyra visi – kas? ko? kam? ką? su kuo? kur?