Ketvirtokų ekskursija Anykščiuose

4b klasės mokiniai su mokytojais Violeta Mickevičiene ir mokytojo Algimantus Balčiumi buvo išvykę į Anykščius.

Pirmiausiai vyko nuotaikinga kelionė siauruku Anykščiai-Troškūnai-Anykščiai, kurioje mokiniai rašė laišką Kalėdų Seneliui, žaidė ir sužinojo daug įdomaus apie siauruką. Atvykę į Troškūnus keliavome į spindintį Kalėdų senelio kaimelį, kur mūsų laukė ,,Kelionė į kosmosą“.

Šioje kelionėje ketvirtokai susipažino su planetomis, mokinius labiausiai nustebino leidžiami planetų garsai. Toliau mokiniai keliavo į vienuolyno požemius, kur vyko kelios edukacijos. Dalyvavo mįslių ir minklių popietėje, gėrėme arbatą ir valgėme nykštukų pagamintus sausainius. Pasistiprinę gaminome kalėdinį žaisliuką-eglutę. Po to dalyvavo ,,Kalėdinio pašto“ ir smagioje Kalėdų senelio programoje.

Dėkojame tėveliams už nepaprastą, nuotaikingą ir smagią kelionę Lietuvos Kalėdiniu siauruku. Linkime visiems linksmų, nuotaikingų švenčių!