Ketvirtokų ekskursija į Vilnių

4b ir 4c klasių mokiniai su mokytojomis Svetlana Maštaitiene ir Loreta Urbonavičiene vyko į Vilnių. Dalyvavo mokomojoje – pažintinėje ekskursijoje „Istorinė Lietuvos sostinė – Vilnius“. Aplankė Trijų kryžių kalną. Susipažino su Gedimino pilimi.
Lankėsi Technikos muziejuje, kuriame aplankė dvi interaktyvias ekspozicijas „Technikos mokslas“ ir „Technika vaikams“. Čia žaisdami spalvingais eksponatais susipažino su įvairiais fizikos reiškiniais: šviesa, energija, jėgos perdavimu, magnetiniais laukais, garsu, elektra.
Valdovų rūmuose dalyvavo edukacinėse programose. Planetariume pagilino žinias apie Žemę – Saulės planetą. Mokiniai dieną praleido turiningai paskendę ieškojimuose ir atradimuose ir kupini puikių įspūdžių vakarop grįžo namo.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.