Komisijos ir darbo grupės

2021-2022 m.m. metodinių grupių pirmininkai:

  • Pradinio ugdymo – Rasa Bražinskė;
  • Užsienio kalbų – Ala Kakoškina;
  • Humanitarinių ir socialinių mokslų – Irma Telšinskaitė;
  • Tiksliųjų mokslų ir gamtos mokslų – Evelina Bujanauskienė;
  • Klasių vadovų – Ingrida Urbutienė;
  • Menų, technologijų, dorinio ugdymo ir fizinio ugdymo – Algimantas Balčius.

______________________________________________________________

Vaiko gerovės komisija
Dalia Krasauskienė, direktoriaus pavaduotoja – VGK pirmininkė
Telefonas: 8 (37) 311088
El. paštas: pavaduotoja.urbsiovm@gmail.com

VGK nariai:

  1. Elena Jakelaitienė, logopedė – sekretorė;
  2. Egidija Stankuvienė, socialinė pedagogė – narė;
  3. Erika Drulytė-Gineikienė, psichologė – narė;
  4. Diana Zenkovienė, etikos mokytoja – narė;
  5. Rima Tamaliūnienė, visuoemenės sveikatos priežiūros specialistė – narė;
  6. Violeta Mickevičienė, pradinio ugdymo mokytoja – narė.

Įsakymas dėl VGK komisijos sudarymo>>
VGK sudarymo tvarkos aprašas >>
Daugiau apie vaiko gerovės komisija >>

______________________________________________________________

Darbo taryba
Darbo tarybos sudėtis:

  1. Algimantas Balčius, pirmininkas
  2. Diana Zenkovienė
  3. Virginija Mikutavičiūtė

Darbo tarybos darbo reglamentas >>
______________________________________________________________

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija

  • Rima Špakauskaitė-Kučinskienė – komisijos pirmininkė;
  • Violeta Rimkienė;
  • Ala Kakoškina – narė;
  • Rasa Bražinskė – narė;
  • Renata Urbonavičienė – narė;
  • Skaistė Jakienė – narė;
  • Ramunė Martinkienė – švietimo skyriaus vyr. specialistė, narė.

______________________________________________________________

Etikos komisija

  • Jūratė Ligeikienė – komisijos pirmininkė;
  • Ilmera Drąsutytė – sekretorė;
  • Rasa Bražinskė – narė;
  • Toma Paužienė – narė;
  • Diana Zenkovienė – narė.

Darbuotojų etikos kodeksas>>

______________________________________________________________

Galimų psichologinio smurto darbe atvejų nagrinėjimo komisija:

Pirmininkas – direktoriaus pavaduotojas ugdymui Mindaugas Norkevičius;

Nariai:

  • Renata Urbonavičienė, anglų kalbos mokytoja;
  • Diana Zenkovienė – etikos mokytoja, psichologė.

Darbuotojų psichologinio saugumo užtikrinimo politikos įgyvendinimo aprašas>>

______________________________________________________________

Progimnazijos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė

  • D. Krasauskienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė;
  • T. Paužienė – matematikos mokytoja, narė;
  • E. Bujanauskienė – informacinių technologijų mokytoja, narė;
  • I. Telšinskaitė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė;
  • V. Valaitienė – fizinio ugdymo mokytoja, narė;
  • R. Bražinskė – pradinio ugdymo mokytoja, narė;
  • R. Jazukevičienė – vokiečių kalbos mokytoja, narė.

2021-2022 m.m. veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės planas>>