Konsultacijos

KAUNO JUOZO URBŠIO PROGIMNAZIJA

Konsultacijų grafikas

PRADINIS UGDYMAS (1-4 kl.)
Klasė Mokytojas Dalyko konsultacija Savaitės diena Laikas
1 Arijana Klimavičienė Matematika Pirmadienis 13:05 – 13:50
1 Lina Elena Gustaitienė Lietuvių kalba Antradienis 12:00 – 12:45
1 Vygailė Vilkė Pasaulio pažinimas Pirmadienis 12:00 – 12:45
2 Kristina Bareikienė Lietuvių kalba Trečiadienis 13:05 – 13:50
2 Gabrielė Želvienė Pasaulio pažinimas Ketvirtadienis 13:05 – 13:50
2 Loreta Urbonavičienė Matematika Ketvirtadienis 13:05 – 13:50
3 Eglė Germanauskienė Matematika Trečiadienis 13:05 – 13:50
3 Violeta Mickevičienė Pasaulio pažinimas Ketvirtadienis 13:05 – 13:50
3 Giedrė Rainienė Lietuvių kalba Trečiadienis 13:05 – 13:50
4 Rasa Krivickienė Pasaulio pažinimas Antradienis 12:00 – 12:45
4 Aistė Kavaliauskaitė Lietuvių kalba Pirmadienis 12:00 – 12:45
4 Larisa Kolėdienė Matematika Trečiadienis 13:05 – 13:50
PAGRINDINIS UGDYMAS (5-8 kl.)
Klasė Mokytojas Dalyko konsultacija Savaitės diena Laikas
5-6 Irma Telšinskaitė Lietuvių kalba ir literatūra Trečiadienis 15:40  – 16.25
7 Violeta Rimkienė Lietuvių kalba ir literatūra Ketvirtadienis 14:00 -14:45
8 Ilmera Drąsutytė Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 15:00-15:45
5 Deimantė Šarlauskienė Matematika Ketvirtadienis 13:05-13:50
6 Deimantė Šarlauskienė Matematika Pirmadienis 13:05 :13.50
7 Toma Paužienė Matematika Antradienis 15:00-15:45
8 Toma Paužienė Matematika Antradienis 15:50-16:35
5-6 Skaistė Jakienė Gamta ir žmogus Ketvirtadienis 14:00-14:45
7-8 Elona Petrošienė Biologija Trečiadienis 13:0-13:45
5-6 Evelina Bujanauskienė Informacinės technologijos Pirmadienis 14:00 -14:45
7-8 Evelina Bujanauskienė Informacinės technologijos Ketvirtadienis 15:00 -15:45
8 Edita Pocienė Fizika Antradienis 15:00-15:45
8 Giedrius Petravičius Chemija Ketvirtadienis 15:00-15:45
5-6 Virginija Mikutavičiūtė Istorija Pirmadienis 15:00-15:45
7-8 Virginija Mikutavičiūtė Istorija Trečiadienis 15:00-15:45
6 Inga Kelpšė Geografija Trečiadienis 15:00-15:45
7-8 Inga Kelpšė Geografija Pirmadienis 15.45 -16.30
5-6 Renata Urbonavičienė Anglų kalba Trečiadienis 14:00-14:45
7-8 Renata Urbonavičienė Anglų kalba Trečiadienis 15:00 -15:45
5-6 Ala Kakoškina Rusų kalba Penktadienis 10:55-11:40
7-8 Ala Kakoškina Rusų kalba Penktadienis 14:00-14:45