Kultūrinė ketvirtokų ekskursija po Anykščius

4a, 4b ir 4c klasės mokiniai aplankė Anykščių kraštą. Arklio muziejuje mokiniai domėjosi senovės lietuvių transportu, kalvystės amatu. Aplankė J. Biliūno tėviškę, kurioje sužinojo kaip augo ir gyveno Joniukas. Mokiniai galvojo norus lipdami laipteliais prie Laimės žiburio.
Kelionė tęsėsi Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio istoriniame komplekse, kuriame mokiniai galėjo išbandyti viduramžių karybos procesus, pamatyti archeologų rastus meno, ir ne tik, dirbinius.
Po tokios gausybės įspūdžių kelionė tęsėsi A. Baranausko ir A. Vienuolio muziejuje, kuriame mokiniai išgirdo ir pamatė, kaip savo jaukioje klėtelėje gyveno „Anykščių šilelio“ kūrėjas.
Vėliau mokiniai savo akimis galėjo pamatyti ir gėrėtis Anykščių šileleliu iš viršaus, žvelgiant nuo Lajų tako. Pakeliui namo, autobuse klausėsi poemos „Anykščių šilelis“.