Kultūriniame orientavimosi konkurse „Knygnešių šimtmečio kelias“ I vieta

Kovo 15 d.  5a klasės mokinės: Augustė Adomikaitytė, Liepa Cikanavičiūtė, Mėta Kuzmickaitė, Evelina Ponelytė ir Paulina Urbonavičiūtė su auklėtoja Evelina Bujanauskiene dalyvavo ir laimėjo I vietą tarp 5-6 klasių Kauno miesto mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse – žaidime „Knygnešių šimtmečio kelias“. Konkurso dalyviai, 28 mokinių komandos, starto vietoje gavo užduotis su brūkšniniu kodu. Užduotys buvo parengtos ieškoti svarbiausių objektų, susijusių su knygnešių veikla, gyvenimu ir istorija. Mokiniai, naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, turėjo galimybę tobulinti iniciatyvumo ir komunikacines kompetencijas, veikti komandoje. Konkurso dalyviams taškai buvo skaičiuojami už atliktas užduotis, išrinktos aktyviausios, iniciatyviausios ir kūrybiškiausios Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių komandos. I-III vietų nugalėtojai apdovanoti medaliais, o visi dalyviai ženkliukais „Knygnešių kelias“.