Kūrybinės dirbtuvės „Kalėdinis pasaulis“

Artėjant gražiausioms metų šventėms geografijos mokytojas Mindaugas Norkevičius su 6a klasių mokiniais organizavo kūrybines dirbtuves „Kalėdinis pasaulis“! Veiklos metu mokiniai gamino kalėdinius žaisliukus, kurie atvaizduoja pasaulio žemynus ir vandenynus. Atlikdami užduotį mokiniai pritaikė per geografijos pamokas įgytas žinias. Naudodamieji atlasu ir įvertindami kur yra pusiaujas mokiniai sukonstravo kalėdinį žaisliuką, kuris tuo pačiu yra ir gaublys, nes atvaizduoja visus gaublio elementus. Žaisliuku mokiniai papuoš namuose esančias kalėdų eglutes. Mokiniai ir mokytojas sveikina visus su artėjančiomis šventėmis ir linki taikos pasaulyje ir kad visi pasaulio vaikai patirtų Kalėdų džiaugsmą!