Kviečiame dalyvauti istorijos ir geografijos žinių protų mūšyje „Laiku aplink pasaulį“

Kviečiame dalyvauti Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos ir Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos organizuojamame istorijos ir geografijos žinių protų mūšyje „Laiku aplink pasaulį“.

Dalyviai: Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų 7 klasių mokiniai. Komandą sudaro penki asmenys ir palaikymo komanda (ne daugiau 5 narių).

Konkurso laikas ir vieta: konkursas vyks 2019 m. gegužės mėn. 9 d. (ketvirtadienį) Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje mokykloje (Partizanų g. 68, Kaunas). Dalyvių registracija – 14.00 val. Konkurso pradžia – 14.30 val.

Registracija: išankstinė registracija į konkursą vykdoma pildant paraišką el. būdu >>

Registracija vykdoma iki 2019 m. gegužės mėn. 7 d. 12.00 val. pildant registracijos anketą.

Laimėjusių komandų laukia prizai ir diplomai. Mokinius ruošusiems mokytojams bus įteikiamos padėkos.