Lietuvių kalbos savaitės renginiai

• Lapkričio 18-22 d. 6a, 6b, 8c kl. mokiniai dalyvavo projekte „Rudens simfonija“. Mokiniai kūrė haiku, mėgavosi pakutiniais rudens lapais ir maloniai Jus kviečia pasivaikščioti drauge po rudenio nuspalvintas eiles. Projektą organizavo lietuvių kalbos mokytoja Violeta Rimkienė.
  • 8c klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Violeta Rimkiene lankėsi Juozo Tumo – Vaižganto memorialiniame bute – muziejuje. Muziejuje mokinių laukė integruotos užduotys susijusios su lietuvių kalba.
  • Integruotas lietuvių kalbos ir dailės projektas. Mokyklos bendruomenės narius 5a ir 5b klasių mokiniai kvietė pasivaikščioti po jų sukurtą rudenį. Projektą organizavo lietuvių kalbos mokytoja Irma Telšinskaitė ir dailės mokytoja Jolanta Jočienė.