Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos 50-mečio paminėjimas

Šiuos metus Lietuvos Respublikos seimas paskelbė Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos metais.Šia proga s. Danguolė Gervytė ir dailininkė Jūratė Tamošiūnaitė-Karašauskienė išleido knygą „Kronika. Slaptos knygos istorija“.

2c, 3a ir 5c klasių mokiniai, tikybos pamokos metu, nuotoliniu būdu, dalyvavo šios knygos pristatyme. Šiame Respublikiniame renginyje dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Susitikimo metu knygos autorės mokiniams pristatė kaip buvo rašoma ir platinama LKB Kronika. Mokiniai susipažino su Kroniką rašusiomis ir platinusiomis asmenybėmis.

s. Danguolei Gervytei pristačius įvairius būdus kaip buvo slepiama Kronika, mokiniai atliko užduotį, kurios metu slėpė pačių užrašytą patarlę „Melo kojos trumpos“ prožektoriaus viduje.

Susitikimą organizavo tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė.