Literatūrinis rytmetys

4b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Violeta Mickevičiene ir Inga Rukaite dalyvavo Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje literatūriniame rytmetyje.

Jame rašytoja Elvyra Žeižienė pristatė knygą ,,Kedrynų mergaitės istorija“. Rašytoja mokinius pasveikino Tarptautinės Vaikų gynimo dienos proga. Mokiniai sužinojo, kad ši knyga yra šeštojo nacionalinio vaikų literatūros konkurso antrosios premijos laimėtoja ir kad rašytojos vaikystė praėjo ne Lietuvoje, o Sibire, Krivliako kaime.

Pristatyme papasakojo ir paskaitė apie vaikystės įvairius nutikimus. Vėliau rašytoja ir mokiniai diskutavo apie knygą. Ketvirtokai labai apsidžiaugė, kai sužinojo, kad kiekvienas gaus šią knygą su rašytojos autografu.

Dėkojame rašytojai ir bibliotekos darbuotojoms už įsimintimas akimirkas, knygas bei įdomią lietuvių kalbos pamoką kitoje aplinkoje. Linkime rašytojai kūrybinės sėkmės!