Mokiniai analizavo giminės medžius

3b klasės mokinė Kamilė Skučaitė (mokytoja Violeta Mickevičienė) ir 4a klasės mokinys Jonas Krevnevičius, Neida Suvorova ir Matas Beržinskas (mokytoja Rasa Krivickienė) dalyvavo respublikiniame projekte ,,Giminės medis-2020“, skirtame P. Galaunės 130-osioms gimimo metinėms ir Tautodailės metams paminėti.
Mokiniai padedant mokytojoms ir tėveliams domėjosi savo šeimos ir giminės praeitimi lavino meninius, kūrybinius gebėjimus.
Kamilės, Mato, Jono ir Neidos ,,Giminės medžiai“ buvo mokytojų pristatyti virtualioje kūrybinių darbų parodoje KTKC svetainėje, Facebook paskyroje „Kauno tautinės kultūros centras“.
Respublikinio projekto „Giminės medis“ parodos pristatyme, projekto apibendrinime, kūrybinių darbų konkurso dalyvių apdovanojimuose 2020m. lapkričio 25 d. virtualioje aplinkoje vertinimo komisija, sudaryta iš KTKC ir Kauno krašto bajorų draugijos atstovų išrinko 1-4 klasių mokinių amžiaus grupėje lauretais mokyklos mokinių darbus: Kamilės Skučaitės – I vieta, Mato Beržinsko – II vieta.
 Mokiniai buvo apdovanoti knygomis ,,Mano šeimos istorija“ ir padėkomis už domėjimąsi giminės kilmės istorija, šeimos tradicijų puoselėjimą ir įprasminimą kūrybiniuose darbuose bei dalyvavimą respublikiniame projekte ,,Giminės medis-2020“.
Sveikiname nugalėtojus!