Netradicinės pamokos 3a klasėje

Kai perskaitai įdomią knygą, labai norisi apie ją kažkam papasakoti, pasidalinti įspūdžiais. Todėl Vaikų knygos diena – tinkamiausias tam laikas.
3a klasės mokiniai, kartu su mokytoja Egle Germanauskiene, šią dieną paminėjo popietėje – Mano mylimiausia knyga.
Mokiniai surengė savo mėgstamiausių knygų parodą. Apžiūrėję knygas, jų iliustracijas, dalinosi savo mintimis apie perskaitytas knygas, skaitė labiausiai patikusias ištraukas.

3a klasės mokiniai su mokytoja  aptarę pagrindines saugaus elgesio su elektros srove taisykles, išsiaiškinę elektros grandinės schemos simbolių reikšmę, mokiniai pagal pavyzdį grupėse sujungė uždarą ir lygiagrečią elektros grandines.
Vėliau mokiniai atliko tyrimą ir sužinojo, kurios medžiagos yra geri laidininkai, o kurios izoliatoriai.
Pamokoje buvo tobulinami mokinių kūrybiniai ir tiriamosios veiklos gebėjimai, kai mokiniai, savarankiškai pasirinkę tinkamas priemones, sujungė įvairias elektros grandines.