Mokiniai dalyvavo Kalėdinių atvirukų rengimo konkurse

Mokykloje vyko kalėdinių atvirukų konkursas Su Šventomis Kalėdomis. Konkurse dalyvavo 6-7 klasių mokiniai. Jo metu dorinio ugdymo mokytojos Inga Rukaitė ir Diana Zenkovienė kartu su dailės mokytoja Gražvyda Andrijauskaite vedė integruotą pamoką – Šv. Kalėdų džiaugsmas.
Mokiniai piešė šia tema atvirukus. Tai buvo pirmasis konkurso etapas. Į antrąjį kalėdinių atvirukų parodos – konkurso etapą buvo atrinkti šių mokinių darbai: Kristinos Petravičiūtės 6b kl., Justinos Petravičiūtės 6b kl., Paulinos Urbonavičiūtės 7a kl. ir Natano Kačinsko 7c kl.
Mokinių darbai bus eksponuojami Kauno arkivyskupijos katechetikos centro organizuojamoje parodoje – konkurse.
Parodą – konkursą organizuoja KAKC. Už mokinių dalyvavimą parodos antrame etape atsakingos dailės mokytoja Gražvyda Andrijauskaitė ir tikybos mokytoja Inga Rukaitė.