Mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Gardžioji savaitė“ ir šventėje „Maisto magija“

4b klasės mokinių komanda: Agnė Rysivaitė, Ieva Miškevičiūtė, Kamilė Pupalaigytė ir Iveta Malinauskaitė su mokytoja Svetlana Maštaitiene dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Gardžioji savaitė“.
Mokinai kūrė sveikuoliškų patiekalų receptus penkioms savaitės dienoms pagal receptų temas:

• Pirmadienis: „Greiti ir sotūs sveikuolio pusryčiai“,
  • Antradienis: „Sveikuolių salotos“,
  • Trečiadienis: „Sveikuoliškas užkandis, kai norisi kažko skanaus!“
  • Ketvirtadienis: „Ir vakarienei ir pusryčiams-skanūs ir sveiki kokteiliai!“
  • Penktadienis: „Sveikuoliškas desertas“.

Taip pat mokėsi paserviruoti pietų stalą, pagal serviravimo taisykles.
4b klasės mokinės: Ieva, Agnė, Iveta ir Kamilė kartu su mokytoja Svetlana Maštaitiene vyko į baigiamąjį kūrybinių dirbtuvių „Gardžioji savaitė“ renginį-šventę „Maisto magija“, kuri vyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Šventės metu komandos atliko stalo serviravimo užduotis, pristatė savo gamintą sveikuolišką patiekalą bei ragavo kitų mokyklų mokinių komandų pateiktų sveikuoliškų patiekalų. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais „Maisto magas“, padėkomis bei sveikuoliškų receptų knygelėmis.