Mokiniai dalyvavo šachmatų varžybose

Sausio 13-14 dienomis vyko 2020 m. Kauno miesto mokyklų žaidynių šachmatų varžybos.
 Jose dalyvavo ir mokyklos mokiniai. Pirmąją varžybų dieną varžėsi 1-4 klasių mokiniai. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 19 komandų. Kiekvieną komandą sudarė po keturis jos narius.
 Mokyklą atstovavo Patricija Alionytė ir Herkus Šimonis (4a klasė), Bartas Šimonis (3a klasė) ir Augustas Alionis (1a klasė). Pasiekusi tris pergales, dvejas lygiąsias ir patyrusi vos vieną pralaimėjimą mokyklos komanda iškovojo aukštą penktą vietą.
 Sėkmingai mokyklos šachmatininkai pasirodė ir 5-12 klasių mokinių varžybose. Tarp 11 komandų iškovota ketvirta vieta. Mūsų komanda įspūdingai startavo: vienodu rezultatu 4:0 buvo įveiktos Santaros gimnazijos ir Žaliakalnio progimnazijos komandos. Tai leido mokyklai turnyrinėje lentelėje pakilti net į pirmąją vietą.
 Mokyklos komanda turnyre buvo pati jauniausia. Ją atstovavo trys tie patys šachmatininkai, varžęsi ir 1-4 klasių grupėje – Patricija, Augustas ir Herkus, o ketvirtuoju komandos nariu buvo Paulius Pupka (7c klasė).
 Varžovai su šypsena veide sėsdavosi už stalo, matydami, kad varžytis teks su gerokai jaunesniais šachmatininkais. Bet pralaimėję, nuo stalo pakildavo visiškai suglumę. Gera nuotaika, komandinis susitelkimas ir ryžtas, su kuriuo mokyklos komandos nariai ėjo ginti mokyklos garbės, neliko nepastebėti varžybų organizatorių, teisėjų, kitų komandų vadovų – vos ne visi, stebėję turnyro kovas, tapo mūsų komandos sirgaliais.
 Varžybos suteikė daug gerų emocijų mokyklos mokiniams bei tapo gera proga ugdyti moksleivių bendruomeniškumą. O jose pasiekti rezultatai leidžia tikėtis, kad ir ateityje mokiniai noriai atstovaus savo mokyklą, varžydamiesi pamėgtose sporto šakose.