Mokiniai lankėsi istorinėse Vilniaus vietose

7a klasės mokiniai su klasės vadovu Mindaugu Norkevičiumi keliavo po Vilniuje esančias reikšmingas vietas Lietuvos valstybės raidai.

Valdovų rūmuose susipažino su Žemutinės pilies teritorijos radiniais, rūmų raidos maketais, ikonografine medžiaga, atkurtais istoriniais reprezentaciniais interjerais. Taip pat aplankė šiuo metu esančią Ukrainos meno vertybių parodą, kuri šiuo metu saugoma Lietuvoje.

Gedimino pilies bokšte mokiniai susipažino su Vilniaus, kaip politinio Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės centro, istorija ir analizavo sostinės panoramą.

Mokiniai ekskursijos po Vilniaus senamiestį metu lankėsi Aušros vartų koplyčioje, susipažino su gotikinio stiliaus architektūra, aplankė Vilniaus Rotušę ir Katedrą.