Mokiniai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną

1b klasės mokiniai su mokytoja Lina Elena Gustaitiene paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šią dieną visos veiklos vyko lauke.
  • Lietuvių kalbos pamokos metu pirmokai ant drugelių užrašė savo svajones, norus vasarai.
  • Matematikos pamokos metu mokiniai matavo įvairius mokyklos aplinkoje esančius daiktus. Matavo metrais, centimetrais, sprindžiais, pėdutėmis. Surinktus duomenis aptarė, analizavo.
  • Pasaulio pažinimo pamokos metu, susiskirstę komandomis, mokiniai tyrinėjo žydinčius augalus, įvardino būdingiausias jų savybes. Savo darbus pristatė kitoms komandoms.
Mokiniai pasidžiaugė, kad ir jie turi savo dieną. Ir palinkėjo visiems žemės vaikams būti linksmiems ir laimingiems.

2b klasės mokiniai kartu su mokytoja Gabriele Želviene minėjo tarptautinę vaikų gynimo dieną. Mokiniai su mokytoja aptarė, kad ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

4b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite dalyvavo zefyrų iššūkyje! Ketvirtokai įsitikino, kad šis saldus skanėstas yra puiki statybinė medžiaga. Mokiniai kūrė statinius, juos pristatė vieni kitiems ir Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga siuntė linkėjimus visiems pasaulio vaikams, linkėdami nepaleisti savo svajonių, būti saugiems ir sveikiems!