Mokiniai sveikina mokytojus užsienio kalbomis

Mokyklos užsienio kalbų mokytojai su mokiniais sveikina mokytojus su Mokytojų diena ir skiria eiles užsienio kalbomis.
🇷🇺 Rusų kalba mokytojus sveikina: Simas Malinauskas (7a), Adrija Macijauskaitė (6a), Gabija Bulatova (7a), Aistė Grigaravičiūtė (7a).
🇬🇧 Anglų kalba mokytojus sveikina Jonas Kosas (7a), Adrija Macijauskaitė (6a), Šarlotė Vaitiekūnaitė (6a), Ugnė Marija Leščinskaitė (6c).
🇫🇷 Prancūzų kalba mokytojus sveikina: Vėjas Tarasevičius (8b), Rugilė Jablonskytė (8b), Jonė Plančiūnaitė (6d).
🇩🇪 Vokiečių kalba mokytojus sveikina 6b klasės mokiniai Aistė Grajauskaitė, Ema Janušauskaitė, Pijus Januškevičius, Paulina Skutonytė, Gabrielė Kikutytė ir Beatričė Sutkutė.

Mokiniai sveikina visus mokytojus su Tarptautine mokytojų diena ir siunčia muzikinį sveikinimą rusų ir prancūzų kalbomis!
Mokinius ruošė: rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina, prancūzų kalbos mokytoja Renata Urbonavičienė, muzikos mokytojas Algimantas Balčius ir teatro mokytojas Artūras Sužiedėlis.