Mokinių kelionė į Trakus

3a ir 3c klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene lankėsi Trakų pilyje. Dalyvavo Trakų pilies ekskursijoje, kur buvo supažindinti su Trakų pilies istorija. Taip pat mokiniai išgirdo Galvės ežero legendą. Mokiniai lankėsi Pusiasalio pilyje. Sužinojo, kuo skiriasi Salos ir Pusiasalio pilys. Aplankė ir Užutrakio dvarą, kuriame išgirdo jo istoriją. Vaikščiojo po dvaro garsųjį parką. Mokiniai susipažino ir su karaimų atvykimo į Lietuvą istorija bei nacionaliniu valgiu – kibinais. Jų paragavo. Vėliau lankėsi Angelų kalvoje. Ši kalva – tai pilietinio aktyvumo išraiška. Vaikai joje išsakė savo prašymus, gerumui ir meilei skleistis! Pakabino joje klasės ir savo angelus.
Linksma buvo aplankyti alpakų ūkį, kuriame vaikai draugavo su alpakomis, jas maitino, sužinojo alpakų vilnos paslaptis. Kartu susipažino ir su Čihuahua šuniukais, esančiais tame pačiame ūkyje. Visi kartu dainavo. Autobuse vaikų laukė linksmoji viktorina apie išvyką, kur visi buvo apdovanoti už atidumą ir žinias šioje kelionėje.