Mokinių kelionė į Varšuvą

Mokslo metų pabaigos proga 6-7 klasių mokiniai vyko į trumpalaikę kelionę, į Lenkijos sostinę.

Mokiniai pažintį su Varšuva pradėjo nuo Zoologijos sodo. Vėliau keliavo senamiesčiu, susipažino su karališkuoju Lenkijos sostinės paveldu: Karalių rūmais ir aikšte, keliaudami Karališkuoju traktu pamatė buvusių didikų rūmus – dabartinę Prezidentūrą, universitetą, Mokslų akademiją, paminklą A. Mickevičiui, Šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje įmūryta žymiausio lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis.

Lankėsi ir Lazienkų karališkame parke – viename gražiausių Europoje, karališkuose soduose matė F. Šopenui skirtą paminklą. Varšuvos grožį, Lenkijos sostinės atsiveriančią panoramą stebėjo iš aukščiausiame Varšuvos pastate – Kultūros ir mokslo rūmuose – įrengtos apžvalgos aikštelės (31 aukšto) bei nuo Universiteto bibliotekos stogo, ant kurio įrengtas parkas.

Pagrindinis kelionės tikslas – apsilankymas Koperniko mokslo centre, interaktyviame muziejuje, paliko didžiausią įspūdį.