Mokinių pasiekimai

2019 03 15

2b, 4b ir 4c klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys 2019“.  Mokiniai turėjo puikią galimybę pasitikrinti savo pasaulio pažinimo žinias. Geriausius rezultatus olimpiadoje pasiekę mokyklos mokinukai buvo apdovanoti pažymėjimais.
Pažymėjimai įteikti:

• 2b klasės mokiniams: Rusnei Jankunytei, Simonui Sadui, Adomui Kvaraciejui;
  • 4b klasės mokiniams: Jonui Kosui, Matui Baltrimavičiui, Ievai Miškevičiūtei;
  • 4c klasės mokiniams: Meilei Kvaraciejūtei, Arviliui Jankuniui, Radvilui Levuliui, Juliui Jakoniui.

Mokinius olimpiadai ruošė mokytojos: Aistė Kavaliauskaitė, Svetlana Maštaitienė, Loreta Urbonavičienė. Sveikiname nugalėtojus!

__________________________________________________________________________________________

2019 03 14

Kauno rotušėje vyko respublikinio piešinio/idėjos konkurso „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas ir vanduo“ laureatų apdovanojimai.
Sveikiname 8b klasės mokinę Mileną Steponkevičiūtę, jai nominaciją „Už menišką Eko inovaciją“ skyrė VDA Kauno fakulteto Dizaino katedra. Mokinę konkursui ruošė dailės mokytoja Jolanta Jočienė.

2019 03 12

Mokyklos mokiniai dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-9-tų klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kaunas – mano miestas“. 5c klasės mokinės Gabija Jasulaitytė ir Smiltė Rainytė II-jame finaliniame konkurso etape užėmė III –ą vietą.
Konkurso tikslas buvo mokslinis praktinis: įvairių mokomųjų dalykų integracinis praktinis taikymas tiriamajame pažintiniame darbe, skatinant pažinti savo miestą įvairiais aspektais ir sudaryti sąlygas atsiskleisti vaikų kūrybiškumui. Mokines ruošė istorijos mokytoja Vinanta Gulbinienė.

2019 03 01

3 kl. mokinių respublikinis diktanto anglų kalba rašymo konkursas „LISTEN TO WRITE“

Paskutinę vasario savatę 3a, 3b ir 3c klasių mokiniai mokykloje rašė diktantus anglų kalba. Trečiokai rašė diktantus „My cat“ ir „My farm“. 3a klasės mokiniai: Eglė Burbaitė, Jokūbas Ramoška ir Eivinas Karkauskas parašė pagrindinio lygio diktantą „My farm“ be klaidų! 3a klasės mokiniai Gerda Zacharova, Adrija Katauskaitė bei 3b klasės mokiniai Donatas Liubinas, Liepa Kazlauskaitė, Kajus Morkūnas, Matas Kasparavičius bei 3c klasės mokinys Titas Vaičiulis parašė lengvą diktantą „My cat“ be klaidų!  Mokiniai bus apdovanoti diplomais. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos Jurgita Bartainienė, Ingrida Urbutienė ir Džilda Railienė.

2019 02 07

Sveikiname mokyklos aštuntokų komandą laimėjus II vietą Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 8-tų klasių mokinių protų-mūšio viktorinoje „LDK XIII-XVI a.“, skirtoje Paryžiaus Taikos konferencijos 100-mečiui atminti. Mokyklos 8-tokų komandai atstovavo:

• Simona Perminaitė (8b),
  • Martynas Jaudegys (8b),
  • Aistis Malinauskas (8d),
  • Rugilė Jankauskaitė (8d),
  • Jokūbas Poškevičius (8d).

Mokinius rengė konkursui istorijos mokytojos metodininkės Virginija Mikutavičiūtė ir Vinanta Gulbinienė.

2019 02 05
Sveikiname 6a klasės mokinę Alviją Kotryną Gustę tapus laureate Kauno miesto 2-12 klasių moksleivių kūrybinio dailyraščio konkurse „Geroji žinia“ pagal Lk 1, 26 – 33. Mokinę parengė dailės mokytoja Jolanta Jočienė.

2019 02 04

Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko 4 kl. mokinių viktorinos „Irkis į gilumą“ II etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos ketvirtokų komanda. Komandos nariams pasiruošti padėjo tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė FMA, muzikos mokytoja Jurga Daubarienė, teatro mokytojas Artūras Sužiedėlis. Viktorinos dalyviams atlikus užduotis ir susumavus rezultatus mokyklos komanda užėmė II vietą ir laimėjo raštingiausios komandos titulą. Su šiuo laimėjimu nuoširdžiai sveikiname mokyklos komandą!

2019 02 04
Mokyklos 8d klasės mokinių komanda dalyvavo EPA organizuotoje Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje, kurios tikslas – šviesti mokinius aplinkosaugos tema, skatinti juos domėtis, formuoti aplinkai draugiškus įpročius.
Olimpiadoje kiekvienas prisijungęs mokinys turėjo atlikti testą elektroninėje platformoje. Renginio metu buvo fiksuojamas mokinių sprendimo laikas, teisingų atsakymų skaičius ir jų koeficientas pagal sudėtingumą.
8d mokinių komanda užėmė 16 vietą tarp 108 užsiregistravusių Lietuvos mokyklų.
Mokinius konsultavo biologijos mokytoja Skaistė Jakienė.

2019 01 19

Sveikiname 5b klasės mokinę Aurėją Lukšaitę tapus laureate Dresdene vykusiame konkurse.

2019 01 17

SVEIKINAME MOKYKLOS STALO TENISO VARŽYBŲ LAIMĖTOJAS!
Kauno miesto savivaldybės administracijos Sporto skyrius sveikina mokyklos 9a klasės mokines Nedą Mackevičiūtę, Meidą Mackevičiūtę ir Sonatą Andriulaitytę laimėjus II vietą Kauno miesto mokyklų žaidynių merginų stalo teniso varžybose. Mokines ruošė kūno kultūros mokytoja Vilma Valaitienė.

2019 01 14

MOKYKLOJE VYKO MATEMATIKOS OLIMPIADOS I TURAS!
Pirmąsias vietas tarp savo bendraamžių laimėjo:

• G. Jakubaitytė 5a kl.,
  • I. Zubrickaitė 6c kl.,
  • Ž. Bartkus 7a kl.,
  • S. Perminaitė 8b kl.

Šie mokiniai dalyvaus II matematikos olimpiados rate, kuris vyks Kaune mieste.

2019 01 13

Mokykla didžiuojasi 7c klasės mokinio Nojaus Serevičiaus pasiekimais laimėjus 1 vietą Lietuvos On-Road čempionate!

2019 01 09
Sveikiname Kauno miesto ugdymo įstaigų Kalėdinių kompozicijų parodos – konkurso „Sveika, gyva, Kalėdų viešnia!“ laureatus – 3b klasės mokinį Pijų Januškevičių ir 6a klasės mokinį Einarą Jočį.