Mokinių pažintis su kario profesija

3c klasėje svečiavosi Kamilės tėvelis – seržantas Darius Gurevičius. Edukacijos metu mokiniai žiūrėjo filmuką ir klausėsi įdomaus pasakojimo apie Lietuvos kariuomenę, jos turimą ginkluotę ir transportą. Trečiokai ne tik susipažino su karinių profesijų įvairove, bet ir sužinojo, ką turi mokėti karys, kur ir kiek reikia mokytis, kad įgytum karišką specialybę.
Mokiniams buvo labai įdomu pamatyti, ką kiekvienas karys nešiojasi savo kuprinėje. Ypač buvo smagu maskuotis, slėptis kareiviškoje palapinėje, ant savo pečių išbandyti šarvuotos liemenės svorį, pasimatuoti kareivišką šalmą.
Mokiniai stebėjo, kaip lauko salygomis pašildomas maistas, išverdama arbata. Daug teigiamų emocijų trečiokams suteikė kareiviško maisto degustacija. Paragavę kareiviškos košės, visi vienbalsiai pripažino, kad ji labai gardi, o arbata – kur kas skanesnė nei namuose.
Edukacija buvo labai įdomi ir naudinga. Daugelis vaikų pareiškė, kad užaugę norėtų rinktis kario profesiją.
3 c klasės mokiniai ir jų mokytoja Larisa Kolėdienė dėkoja Kamilės tėčiui Dariui ir mamytei Viktorijai už įdomią edukaciją.