Mokinių plietinė ekskursija į Vilnių

Aktyviausiems mokyklos 5-10 klasių moksleiviams, pilietinių akcijų, istorijos ir pilietiškumo konkursų dalyviams buvo organizuota kelionė į Vilnių. Mokinius lydėjo ir informacija dalijosi istorijos mokytojos Virginija Mikutavičiūtė, Vinanta Gulbinienė ir lietuvių kalbos mokytoja Zita Urbonavičienė.
Vilniuje mokiniai aplankė televizijos bokštą, kur prisiminė Sausio 13-osios įvykius, uždegdami žvakutes pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę. Toliau kelionės maršrutas vedė į Lietuvos Respublikos Seimą, kur Seimo nario Lauro Stacevičiaus padėjėjos Akvilė Kaminskaitė ir Lina Pranaitė pakvietė į ekskursiją po Seimą.
Ekskursijos dalyviai aplankė Antakalnio kapines, memorialą Vilniaus televizijos bokšto gynėjams, Prezidentų panteoną. Uždegdami žvakutes, tylos minute ir sukalbėdami maldą pagerbėme žuvusius už Lietuvos laisvę.
Pasivaikščioję po senamiestį turiningai popietę praleido Valstybės pažinimo centre- paklaidžiojo inovatyviuose istorijos labirintuose. Taip pat dalyviai aplankė ir Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, kur edukatorė supažindino su Prezidento protokolu, funkcijomis, suteikė galimybę mokiniams pamatyti Prezidentės darbo, pasitarimų kabinetus.