Mokykloje įvyko Mokslo ir žinių šventė

Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos Mokslo ir žinių šventė, kurios tema „Laiko kapsulė“ iškilmingai atidarė naujuosius mokslo metus.
Naujeji mokslo metai vieniems yra pažadas, suvokimas, įsipareigojimas, kad nuo šiol priklausys Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos bendruomenei, kitiems žymi dar vieną ilgo mokymosi kelio atkarpą.
Simbolinėje laiko kapsulėje rastas baltas popieriaus lapas žymi naują pradžią, kuri skatina mokyklos bendruomenę siekti, kurti, tobulėti, keliauti, pažinti, išmokti, svajoti.
Kiekviena klasė įrašys, nupieš linkėjimus, sveikinimus ar kitaip užpildys tuščią lapą. Laiko kapsulė, kas septynias dienas keliaudama iš vienos klasės į kitą, po 27 savaičių bus užrakinta ir palikta saugoti mokykloje.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.