Mokykloje paminėta Tarptautinė sniego diena

3b klasės mokiniai su mokytoja Lina Elena Gustaitiene paminėjo Tarptautinę sniego dieną. Mokiniai, purkšdami ant sniego dažus, kūrė įvairius piešinius. Smagu buvo ne tik dirbti grupelėmis, bet ir stebėti, kaip sniegas dažosi įvairiomis spalvomis, kaip keičiant purkštuko padėtį skirtingai sniege įsispaudžia dažai.

5 klasių mokiniai dalyvavo vyko integruotame kūno kultūros, biologijos, technologijų ir menų projekte „Pažintis su sniegu kitaip…“, kurį organizavo Evelina Bujanauskienė, Algimantas Balčius, Ingrida Urbutienė ir Elona Petrošienė

TARPTAUTINĖS SNIEGO DIENOS PAMINĖJIMAS MOKYKLOJE!

TARPTAUTINĖS SNIEGO DIENOS PAMINĖJIMAS MOKYKLOJE! 🌬🌨❄️ Mokykloje vyko integruotas kūno kultūros, biologijos, technologijų ir menų projektas „Pažintis su sniegu kitaip…“ skirtas paminėtiTarptautinei sniego dienai.

Posted by Kauno Juozo Urbšio progimnazija on 2019 m. sausio 21 d., pirmadienis