Vasario 16-osios minėjimo veiklos mokykloje

• 1a ir 4c klasės mokiniai su mokytojomis Kristina Bareikiene ir Vygaile Alijauskaite paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną drauge! Ketvirtokai pristatė projektinį darbą apie Lietuvos nepriklausomybės dieną. Mokiniai dėstė savo mintis apie šios dienos svarbą mums visiems, uždavinėjo klausimus. Po pristatymo mokiniai gamino Lietuvos vėliavas bei rašė savo pačių suskurtus palinkėjimus. Veiklos pabaigoje visi džiaugėsi bendru darbu ir nauja draugyste, ragavo skanų, 1a klasės atsineštą pyragą.
  • 2c klasėje svečiavosi l/d „Pasaka” priešmokyklinio udymo grupės auklėtiniai su auklėtoja Danute Venckiene. Priešmokyklinės grupės auklėtiniai turėjo galimybę pabūti mokiniais ir aktyviai dalyvauti integruotoje pasaulio pažinimo ir technologijų pamokoje. Atlikdami interaktyvias užduotis lentoje, vaikai išsiaiškino Lietuvos simbolių – vėliavos, himno, herbo – prasmę. Pamokos pabaigoje antrokai įteikė spalvingas, tautiškas atvirutes savo mažiesiems draugams ir palinkėjo sėkmės pirmoje klasėje. Pamoką vedė mokytoja Giedrė Rainienė.
  • Minint Vasario 16-ąją, 4b klasės mokiniai su mokytoja Lina Elena Gustaitiene lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje, kur sudalyvavo edukacijoje „Jaunasisi karvedys“ bei susipažino su ekspozicijomis: pirmojo pasaulinio karo veiksmai Lietuvoje ir nepriklausomybės kovos 1918-1923 m.; Lietuvos kariuomenė 1920-1940 m.; naujausiųjų laikų karyba. Edukacinė veikla nukėlė mokinius į viduramžių laikus, kuomet Lietuvos valstybę nuo priešų saugojo pilyse įsitvirtinę karvedžiai. Specialiai parengtame makete mokiniai statė gynybinę sieną, apgyvendino pilies teritorijoje valdovą, karius, amatininkus, pasirūpino tinkamu pajėgų išrikiavimu. Mokiniai prisimatavo ir karvedžio šarvus bei šalmą.
  •  Vasario 16-ajai artėjant 2b klasės mokiniai pasaulio pažinimo pamokos metu susipažino su Lietuvos garsiais žmonėmis, lietuvių kalbos pamokoje dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą, tėvelius pasveikino kūrybiniu trijų spalvų simboliu.
    Įteiktos piešinių konkurso „Laisvės keliu“ nugalėtojams N. Čelkai ir S. Pranskaitytei Padėkos. Šia proga mokiniams buvo įteikti Tarptautinio konkurso „Olympis“ diplomai ir medaliai.
    Lietuvių kalbos ir literatūros konkurse įteikti 4 medaliai E. Lukošiūtei, K. Skučaitei, S. Pranskaitytei, V. Zabielai ir visiems 7 mokiniams E. Lukošiūtei, K. Skučaitei, S. Pranskaitytei, V. Zabielai, L. Mankutei, A. Degutytei, M. Šeštokui įteikti I laipsnio Diplomai.
    Biologijos ir pasaulio pažinimo konkurse įteiktas 1 medalis S. Pranskaitytei ir 5 Diplomai E. Lukošiūtei, K. Skučaitei, S. Pranskaitytei, V. Zabielai, L. Mankutei.
    Matematikos konkurse įteiktas 1 medalis V. Zabielai ir 6 Diplomai E. Lukošiūtei, K. Skučaitei, S. Pranskaitytei, V. Zabielai, L. Mankutei, A. Degutytei.
    Sveikiname E. Lukošiūtę, K. Skučaitę, S. Pranskaitytę, V. Zabielą, L. Mankutę, A. Degutytę, M. Šeštoką Tarptautinio konkurso „Olympis“ nugalėtojus. Linkime sėkmės!
    Dėkojame mokytojai V. Mickevičienei, kad paruošė mokinius dalyvavimui šiame konkurse.