Mokykloje vyko tarptautinio Erasmus+ projekto veiklos

2019 m. gegužės 20-24 dienomis mokykloje vyko Erasmus+ programos mokyklų mainų partnerystės projekto „Environmental Green Gate Schools“ veiklos-renginiai.
Projekto partneriai iš Rumunijos, Italijos, Prancūzijos, Graikijos ir Vokietijos aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje klausėsi paskaitos apie žalių sienų įrengimą, jų laistymo ir apšvietimo sistemas, VDU Kauno Botanikos sode sužinojo, į kokias augalų savybes reikėtų atkreipti dėmesį projektuojant laistymo ir apšvietimo sistemas, mokiniai dalyvavo edukacijoje „Popieriaus gamyba iš antrinių žaliavų“, lankėsi Kadagių slėnyje.
Veiklas paįvairino apsilankymas Sadauskų sodyboje, kur buvo pristatytos lietuviško maisto gaminimo tradicijos, ir Trakuose vykusi kibinų gaminimo edukacija. Dalyviai buvo supažindinti ir su Lietuvos istorija Valdovų rūmuose.
Erasmus+ programos projektai suteikia galimybę skirtingoms tautoms bendradarbiauti, todėl iš skirtingų šalių atvykę dalyviai įgyja neįkainojamos patirties: ne menku iššūkiu tapo bendravimas anglų kalba, nes įvairiatautėse grupėse teko ne tik dalintis patirtimi, kurti augalų kompozicijas – terariumus, naudojantis interaktyvia mobiliąja programėle keliauti po Kauno senamiestį, bet ir pristatyti savo sukurtų žalių sienų laistymo ir apšvietimo sistemas.