Mokykloje vyko „Vokiečių kalbos savaitė“

Mokykla prisijungė prie „Ö kaip vokiškai?“ iniciatyvos ir spalio 20 dieną dauguma mokykloje besimokančių vokiečių kalbą mokinių kartu su vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukoniene dalyvavo integruotose vokiečių kalbos ir sporto veiklose netradicinėje aplinkoje. 5–8 klasių mokiniai laipiojimo centre „Miegantys drambliai“ turėjo užsiėmimus vokiečių kalba keturiose stotelėse: susipažinimo, žodyno lavinimo sporto tema, dainų ir krašto pažinimo, o galiausiai visi drauge dalyvavo sporto rungtyse. Integruotus užsiėmimus vedė savanoriai iš Vokietijos ir Austrijos bei laipiojimo centro instruktoriai. Skatinant mokinių toleranciją, pagarbą, bendravimą ir ugdant komandinio darbo įgūdžius užsiėmimuose kartu dalyvavo VDU „Rasos“ gimnazijos mokiniai.