Mokyklos atstovai dalyvavo LR Seime vykusioje Frankofinijos konferencijoje

LR Seime vyko frankofonijos konferencija, akcentuojanti esminį prancūzų kalbos mokytojo vaidmenį ne tik lingvistiniame, bet ir vertybiniame frankofonijos kontekste.
Į istorinę Kovo 11-sios salę atvyko prancūzų kalbos mokytojai iš visos Lietuvos. Labiausiai nusipelnę mokytojai apdovanoti Lietuvos 100-mečio ženklo padėkomis. Mokyklą atstovavo prancūzų kalbos mokytoja Renata Urbonavičienė.
Didelį dėmesį ekspertai iš Prancūzijos skyrė dvikalbystės ir daugiakalbystės sklaidai, kuri pagal mokslininkų tyrimų rezultatus skatina asmenybės vystymąsi, o vėliau didina ir asmenų konkurencingumo galimybes darbo rinkoje, padeda įgyti ir kitų gebėjimų.
Frankofonijos konferenciją organizavo LR Seimas, Prancūzų institutas Lietuvoje, Prancūzijos ambasada Lietuvoje, Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacija ir Vilniaus universitetas.