Mokyklos atstovai VDU moksleivių dienos renginiuose

Mokyklos Daugiakalbystės skyriaus vedėjas ir mokytojas, VDU lektorius Mindaugas Norkevičius VDU Moksleivių dienos renginiuose pedagogams vedė seminarą „Inovacijomis ir komandiniu darbu grįstas ugdymo procesas“. Renginio metu VDU skatino moksleivius atrasti savo asmeninį savitumą ir kvietė kelti klausimus, kokioje darbovietėje norisi dirbti, kokias kalbas mokėti, kokias kompetencijas gerinti, kokį verslą ar bendruomenę kurti, kokioje politinėje, teisinėje ar ekonominėje aplinkoje gyventi. Renginio dalyvių laukė universiteto fakultetų stendai, interaktyvios veiklos bei paskaitos, eksperimentų ir pramogų erdvės. Visos atviros dienos metu moksleiviai turėjo galimybę išbandyti save skirtingose mokslo ir studijų srityse bei susitikti su universiteto dėstytojais, studentais ir absolventais.