Mokyklos bendradarbiavimas su Heidelbergo pedagoginiu universitetu

Mokykloje ilgalaikę stebimąją stažuotę atliko dvi Heidelbergo pedagoginio universiteto studentės Madita Gärtner ir Madlen Kohl. Būsimos pradinių klasių mokytojos ne tik dalyvavo pradinio ugdymo pamokose, bet ir organizavo vokiečių kalbos pamokas, kuruojant mokytojai Raimondai Jazukevičienei.
Mokiniai turėjo puikią galimybę išgirsti vokiečių kalbą iš gimtakalbių. Studentės pamokas vedė 5a ir 5b klasės mokiniams, kurių metu pradedantieji mokytis vokiečių kalbos mokėsi taisyklingai pasisveikinti ir atsisveikinti, savaitės dienų, mėnesių ir metų laikų pavadinimus bei skaičius nuo 0 iki 20.
Tuo tarpu 6-okai gilinosi į laiko ir dienos meto nusakymo bei sakinio dalių tvarką sakinyje temas. 7-okams studentės padėjo suprasti būtojo laiko darybą.

Būsimos pradinių klasių mokytojos ne tik dalyvavo pradinio ugdymo pamokose, bet ir prisidėjo prie ugdymo turinio organizavo. Kartu su mokytoja Vygaile Alijauskaite organizavo Pasaulio pažinimo pamokų projektus ir jų pristatymus, kuruojant mokytojai Kristinai Bareikienei prisidėjo prie ugdymo turinio organizavo.