Mokyklos bendruomenė dalyvavo Solidarumo bėgime

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą.
Šio projekto, kuris kvietė prisijungti visas šalies mokyklas, tikslas – diegti moksleiviams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises Lietuvoje bei visame pasaulyje.
Šio unikalaus projekto metu, susivieniję bendrai sportinei veiklai, moksleiviai padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatinome vaikus būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams. Būtent dėl šių priežasčių ir dėl didelės projekto sėkmės, organizacija „Gelbėkit vaikus“ įsipareigojo solidarumo bėgimą rengti kiekvienais metais.

Renginį koordinavo kūno kultūros mokytoja Vilma Valaitienė, organizuoti padėjo mokytojos Ingrida Urbutienė, Evelina Bujanauskienė,  Vitas Gulbinas ir pradinių klasių mokytojos.