MOKYKLOS GIMTADIENIS I D.

Mokykloje visą savaitę vyksta įvairios veiklos, kurių tema tampa mokyklos 50-ies metų gimtadienis!
Kviečiame susipažinti su spalio 25 d. veiklomis.

•  1a klasės mokiniai su mokytoja Rasa Bražinske organizavo greitąjį ėjimą – 10000 žingsnių mokyklai!

• 2b klasės mokiniai su mokytoja Lina Elena Gustaitiene surengė Domino varžybas. Susiskirstę komandomis, mokiniai stengėsi kuo teisingiau, greičiau ir daugiau sudėlioti skaičių Domino kortelių. Pagal gautus rezultatus antrokai sudarė diagramą.

• 3a ir 3b klasių mokiniai dalyvavo integruotoje dailės ir lietuvių kalbos pamokoje. Veiklos metu mokiniai piešė mokyklą ir užrašė smagiausius, labiausiai įsimintiniausius įvykius, kurie čia nutiko. Veiklas organizavo mokytojos Gabrielė Želvienė ir Kristina Bareikienė.

• 4a klasės mokiniai integruotoje lietuvių kalbos ir technologijų pamokoje kūrė sveikinimus mokyklai. Veiklą organizavo mokytoja Eglė Germanauskienė.

• 4c klasės mokiniai dalyvavo integruotoje dailės ir lietuvių kalbos pamokoje. Veiklos metu mokiniai piešė mokyklą ir užrašė smagiausius, labiausiai įsimintiniausius įvykius, kurie čia nutiko. Veiklas organizavo mokytoja Rūta Račkauskaitė.