MOKYKLOS GIMTDIENIS II D.

Mokykloje visą savaitę vyksta įvairios veiklos, kurių tema tampa mokyklos 50-ies metų gimtadienis!
Kviečiame susipažinti su spalio 26 d. veiklomis.

• 1a klasės mokiniai susipažino su mokyklos istorija ir sužinojo kodėl mokykla pavadinta Juozo Urbšio vardu. Taip pat mokiniai kūrė istorijas apie mokyklą. Prisiminė tai, ką jau išmoko būdami mokykloje.

• 1c klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir dailės veikloje – Dovanoju mokyklai gražiausią raidę. Veikla skirta mokyklos 50-mečiui. Pirmokai, pakartoję išmoktas raides, išsirinko pačią gražiausią, ją piešė ir dekoravo. Pati populiariausia raidė buvo – M, nes šia raide prasideda žodis mokykla. Mokinių nupieštos raidės – tai dovana mokyklai jubiliejaus proga. Veiklą organizavo mokytoja Larisa Kolėdienė.
  • 1c klasės mokiniai taip pat svečiavosi mokyklos bibliotekoje, kur dalyvavo edukacijoje “Prisiminimų albumą atvėrus”. Mokiniai klausėsi įdomaus bibliotekinkės Aldonos Kerzienės pasakojimo apie mokyklos istoriją, jos vadovus, mokytojus ir mokinius.  Apžiūrėję parodą, mokiniai džiaugėsi, kad visus eksponatus buvo galima liesti rankomis. Grįžę į klasę, vaikai dalinosi įspūdžiais, pasakojo, ką įsiminė, koks eksponatas labiausiai patiko.

• 2a klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir dailės pamoka. Šios veiklos metu mokiniai kūrė sveikinimus savo mokyklai 50-mečio proga. Veiklą organizavo mokytoja Arijana Klimavičienė.

• 3a klasės mokiniai apsilankė mokyklos bibliotekoje, kur susipažino su mokyklos istorija. Mokiniams parodą ir mokyklos istoriją pristatė bibliotekininkė Aldona Kerzienė.

• Minint mokyklos 50-ąjį jubiliejų aštuntokai susipažino su mokyklos istorija, jos tradicijomis, žymiais mokiniais ir parengė elektroninę knygą vokiečių kalba. Knygos sukūrimui panaudota „Book creator“ programa. Veiklą organizavo vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė. Su knyga galite susipažinti: